info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
rixos premium belek  *****

Golfová dovolená - Belek

rixos premium belek *****

Poloha

Tento luxusní resort se nachází v rozlehlé zahradě s plochou 405 000 m², uprostřed španělských borovic a pistácií, u exclusivní 1km dlouhé písečné pláže. Hotel byl vystavěn v roce 2005, nachází se 5 km od centra města Beleku a 40 km od mezinárodního letiště v Antalyi. - Show Center s novým technologickým osvětlením a zvukovým systémem bude pro naše hosty k dispozici v létě roku 2017. Mezinárodní výstava 6 dní v týdnu bude na jevišti ve výstavním centru. Resort také nabízí večery s živou hudbou - 5 dní v týdnu Tématické párty 2 dny v týdnu Tančící fontána mezi 21: 00-21: 30

Vybavení hotelu

K vybavení resortu patří certifikované SPA & Wellness centrum, 10 restaurací s různým zaměřením, 4 bary, Irish pub, noční klub, nákupní galerie, fitness centrum, dětský klub Rixy (děti 2-18 let), soukromé jezero s gondolami, aquapark a delfinárium. Dále je zde k dispozici velké konferenční centrum, které pojme až 1400 osob.

Vybavení pokoje

Všechny typy pokojů jsou velmi luxusně a komfortně vybaveny. K jejich standardnímu vybavení patří obývací část s posezením, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, wifi připojení k internetu, telefon s přímou volbou, telefon v koupelně, centrální klimatizace, trezor, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo. Speciální pokojové parfémy ve Suite pokojích, (u Suite Pool apartmánů nejsou zahrnuty) V nabídce je také renovovaný Suite pool apartmán se 2 ložnicemi (1 ložnice s francouzskou postelí, 1 ložnice s oddělenými postelemi) Pokojová služba 24 hodin denně za poplatek / od 03:00 do 06:00 hod zdarma

Stravování

All Exclusive & All inclusive zahrnuje: * snídaně formou bufetu 7-11 hod. * oběd formou bufetu 12,30-14,30 hod. * večeře formou bufetu 19-21,30 hod. * půlnoční snack 24-02 hod. Pozn.: nápoje se v restauracích se podávají rozlévané, ne v lahvích ! * minibar (2x energy nápoj, 2x Coca Cola, 1x Coca Cola light, 1x Coca Cola Zero, 1xFanta, 1xSprite, 2x Ice tea, 5x voda, 2x minerálka, 2x ovocný džus, 1x ovocné mléko, 2x pivo Efes, 2x čokoláda, 1x cips) * zmrzlina na pláži ve vymezené hodiny * alkoholické nápoje - vodka (Absolut, Smirnof, Finland), gin (Gordon, Beefeater), rum (Baccardi, Havana Club), tequila (Olmega, Mariachi), koňaky a brandy (Remmy Martin VSOP, Kanyak Domecq 1820, Hennessy VS), turecká raki, pivo (Efes, tmavý Efes, light Efes, nealkoholické) * bary: Rixos Lounge/a´la carte ( 24 hodin denně), Lobby bar/a´la carte (9-24 hod.), Irish Pub/a´la carte (17-24 hod.), Highlights bar/a´la carte (9-24 hod.), Beach bar (9-18 hod.), Vitamin bar/a´la carte (9-20 hod.), bar u vnitřního bazénu (9-18 hod.), Night Club bar/a´la carte (0,30-3 hod.), Pool bar (9-19 hod.), La Vien Cafe/a´la carte (9-23 hod.), Street bar/a´la carte (19-24 hod.) * aktivity bez poplatku: stolní hry, divadelní představení, lekce jogy, pilates, aqua gymnastika, aerobic, kangoo jumps, lukostřelba, trampoliny, kurzy tance, plážový volejbal, lezecká stěna, tenis, šipky, squash, fitness centrum, boccia, vnitřní a venkovní basketbalové kurty, aquapark (1.5.-16.10.), turecké lázně, Tropical rain, parní sauna, ruská sauna, klasická sauna, bio sauna, sněhová místnost, * aktivity za poplatek: parasailing, vodní banán, vodní lyže, motorizované vodní sporty, bowling, surfing, katamarán, tenisové kurzy, billiard, PC hry, dětský sportovní klub, Gameland, delfinárium, všechny druhy masáží a terapií, kosmetické centrum, kadeřnictví, manikůra, pedikůra. Hotel nabízí nápojovou službu Cabbana Zone za příplatek V resortu se nachází: - Gazebo Bar otevřen od 9:00 do 18:00 - Beach Soft Bar otevřen od 9:00 do 18:00 - Troy Bar otevřen od 09:00 - 18:00 - Vitamin Bar (detoxikační a nealkoholické nápoje) otevřen od 9:00 do 20:00 - La Patisserie otevřeno od 9:00 do 23:00 - noční bufet restaurace Turqouise otevřen od 23:00 - 03:00 - Restaurace La Rosetta A'la Carte snídaně (07: 00-11: 00) s rezervací, snídaně (11: 00-17: 30), italská večeře A La Carte (19: 00-23: 00 ).

Sport a zábava

Fotbal, plážový volejbal, hry v bazénu, posilovna, joga, lukostřelba, šlapadla, tenisové kurty, nemotorizované vodní sporty, volejbal, aerobic, step aerobic, pilates, kano, šipky. Aquapark s plochou 25 000 m² se všemi možnými atrakcemi a delfináriem. Exkluzivní venkovní bazén je otevřen od 8:00 do 00:00 Za poplatek: potápěčská škola, bowling, motorizované vodní sporty, ringo, parasailing, billiard, katamarány (pro klienty s licencí zdarma), banán, vodní lyže, windsurfing (pro klienty s licencí zdarma).

Náš názor

Luxusní hotel s bohatou nabídkou ke strávení volného času. Vhodný i pro rodiny s dětmi.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Belek / RIXOS PREMIUM BELEK


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Sueno Golf Club The Pines<span class='vzdalenost'>(1 km od hotelu)</span>
Sueno Golf Club The Pines
(1 km od hotelu)Belek
Carya Golf Club<span class='vzdalenost'>(1 km od hotelu)</span>
Carya Golf Club
(1 km od hotelu)Belek
Kaya Palazzo Golf Club<span class='vzdalenost'>(2 km od hotelu)</span>
Kaya Palazzo Golf Club
(2 km od hotelu)Belek
Sueno Golf Club The Dunes<span class='vzdalenost'>(2 km od hotelu)</span>
Sueno Golf Club The Dunes
(2 km od hotelu)Belek
Antalya Golf Club - Pasha<span class='vzdalenost'>(2 km od hotelu)</span>
Antalya Golf Club - Pasha
(2 km od hotelu)Belek
Antalya Golf Club - Sultan PGA<span class='vzdalenost'>(2 km od hotelu)</span>
Antalya Golf Club - Sultan PGA
(2 km od hotelu)Belek
Cornelia Faldo Golf Club<span class='vzdalenost'>(2 km od hotelu)</span>
Cornelia Faldo Golf Club
(2 km od hotelu)Belek
National Golf Club<span class='vzdalenost'>(3 km od hotelu)</span>
National Golf Club
(3 km od hotelu)Belek
Cullinan Links Aspendos – Titanic Golf Club<span class='vzdalenost'>(4 km od hotelu)</span>
Cullinan Links Aspendos – Titanic Golf Club
(4 km od hotelu)Belek
Cullinan Links Olympos – Titanic Golf Club<span class='vzdalenost'>(4 km od hotelu)</span>
Cullinan Links Olympos – Titanic Golf Club
(4 km od hotelu)Belek
Montgomerie Golf Club<span class='vzdalenost'>(5 km od hotelu)</span>
Montgomerie Golf Club
(5 km od hotelu)Belek
Montgomerie Maxx Royal Golf Course<span class='vzdalenost'>(5 km od hotelu)</span>
Montgomerie Maxx Royal Golf Course
(5 km od hotelu)Belek
Gloria Verde Course<span class='vzdalenost'>(7 km od hotelu)</span>
Gloria Verde Course
(7 km od hotelu)Belek
Gloria Old Course<span class='vzdalenost'>(7 km od hotelu)</span>
Gloria Old Course
(7 km od hotelu)Belek
Gloria New Course<span class='vzdalenost'>(8 km od hotelu)</span>
Gloria New Course
(8 km od hotelu)Belek
Robinson Nobilis Golf Club<span class='vzdalenost'>(10 km od hotelu)</span>
Robinson Nobilis Golf Club
(10 km od hotelu)Belek
Lykia Links Golf Club<span class='vzdalenost'>(15 km od hotelu)</span>
Lykia Links Golf Club
(15 km od hotelu)Belek
Hotely v okolí
KEMPINSKI THE DOME
KEMPINSKI THE DOME
Belek
od 6.390,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
KAYA PALAZZO GOLF RESORT
KAYA PALAZZO GOLF RESORT
Belek
od 5.790,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT
REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT
Belek
od 9.990,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz