info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
petriolo spa resort - golf & wellness  *****

Golfová dovolená - Itálie

petriolo spa resort - golf & wellness *****

Poloha

Hotel Petriolo Spa Resort***** je exkluzivní letovisko ponořené v klidných kopcích Toskánska se nachází hned vedle termálních lázní starých už tisíc let a je obklopené nedotčenou přírodní rezervací. Petriolo Spa & Resort je oázou odpočinku, která se zaměřuje výhradně na vaši relaxaci, kterou umocňuje širokou škálou procedur a služeb. Využijte jedinečné účinky starých termálních vod, ale okuste také léčivé vlastnosti krytých a venkovních bazénů. Naleznete tu klidné útočiště, ideální pro klid mysli, těla a ducha. Protože budete ubytováni v blízkosti starobylé Sieny a slavných vinic u Montalcina, budete si moc v průběhu svého pobytu prohlédnout krásnou krajinu, kochat se bohatou historií a pomalým životním stylem. V prázdninovém areálu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna a bar. Objekt se chlubí také hezkou zahradou. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na hotelovém parkovišti zdarma. Resort nabízí lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

Vybavení hotelu

Petriolo Spa & Resort je oázou odpočinku, která se zaměřuje výhradně na vaši relaxaci, kterou umocňuje širokou škálou procedur a služeb. Využijte jedinečné účinky starých termálních vod, ale okuste také léčivé vlastnosti krytých a venkovních bazénů. Naleznete zde klidné útočiště, ideální pro klid mysli, těla a ducha. Protože budete ubytováni v blízkosti starobylé Sieny a slavných vinic u Montalcina, budete si moci v průběhu svého pobytu prohlédnout krásnou krajinu, kochat se bohatou historií a pomalým životním stylem.

Vybavení pokoje

Objekt hostům nabízí celkem 87 pokojů. Všechny pokoje jsou elegantně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV, trezor, minibar, telefon a jsou zvukově izolované. Pokoje Deluxe a Junior Suite jsou větší a mají možnost ubytování i třetí nebo čtvrté osoby (4. osoba jen na vyžádání).

Stravování

Areál nabízí snídaně formou bufetu každé ráno a (na vyžádání), polopenzi à la carte a plné penze (oběd a večeře) à la carte. Oběd formou bufetu je také možné dokoupit.

Sport a zábava

Bazén Bar v bazénu Vyhřívaný bazén Turecká/parní lázeň Vířivka/jacuzzi Masáže Dodatečný poplatek Lázně a wellness Solárium Fitness centrum Sauna

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ITÁLIE / PETRIOLO SPA RESORT - GOLF & WELLNESS


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Circolo Golf Bogogno
Circolo Golf Bogogno
GOLF ITÁLIE
Hotely v okolí
VILLA CORTINE PALACE
VILLA CORTINE PALACE
Itálie
od 35.990,- Kč
ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - golf
ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - golf
Itálie
od 48.390,- Kč
BORGO LA BAGNAIA GOLF & SPA - golf
BORGO LA BAGNAIA GOLF & SPA - golf
Itálie
od 48.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz