info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
octant hotels furnas  ****

Golfová dovolená - Ostrov sao miguel

octant hotels furnas ****

Popis

Tady, v údolí Furnas, stále ještě bublá žhavá sopka ostrova. Zde, v místě s největší koncentrací horkých pramenů v Evropě, se moderní architektura harmonicky snoubí s jedinečnou přírodní krásou vyvěrající z kvanta pod povrchem. Díky hotelu s dynamickými termálními bazény otevřenými nepřetržitě; uvnitř i venku, zde dávají přednost pohodě a hlubokému spojení s přírodou. Deset lázeňských léčebných místností je ideálním doplňkem, zejména po návštěvě okolních tras a stezek. Prostě zatímco výhledy a místní zážitky vám dobijí baterky, zdejší procedury jsou vrcholem relaxace na této zasloužené dovolené - a vy si ji přece zasloužíte, nebo ne?

Stravování

Abyste si zajistili bezkonkurenční pohodlí, aniž byste museli opustit své místo, restaurace À TERRA vám ukáže to nejlepší ze zdejších místních produktů, které se připravují v peci na dřevo, v Josperu nebo přirozeně v pecích vyhloubených nad horkými prameny. Od nejlepšího masa z místní produkce, přes výběr ryb z rybího trhu až po nejčerstvější zeleninu, procestujte původní azorské tradice s pravou chutí ostrova: pokud si ji vychutnáte pomalu, na dlouho vám zůstane vzpomínka.
THE "COZIDO" - V zemi gulášů, což je v podstatě to, co slovo "cozido" znamená, chtěl Octant Furnas opět vystoupit z davu. Ochutnávka jejich guláše je cestou napříč historií portugalských gulášových chutí od severu k jihu. A tak si vytvořili jejich podpis "Cozido à TERRA". Vaří se přirozeně při vysokých teplotách nad horkými prameny, na oslavu místních kulinářských tradic, s jejich vlastním speciálním nádechem: používají místní produkty, jako jsou batáty a sladké brambory, klobásy alheira ze Santa Marie, hovězí bůček a zeleninu z Bio Kairos. Pak přidávají hrst inspirace, která spojuje obě strany oceánu.

Sport a zábava

- Lázeňské a termální prameny s železitou vodou do 40°C - Venkovní termální bazén (v zimě vyhřívaný) - Krytý termální bazén Dynamic - Aktivní tepelný okruh | Masáže - Ošetření těla a obličeje - Reflexologie | Pealing - "Floatbed" - Sprcha a vířivka Vichy - Fitness centrum

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Sao Miguel / OCTANT HOTELS FURNAS


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Furnas Golf Course
Furnas Golf Course
(13 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Batalha Golf Course
Batalha Golf Course
(24 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Hotely v okolí
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
Ostrov sao miguel
od 1.390,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
SUL VILLAS & SPA
SUL VILLAS & SPA
Ostrov sao miguel
od 2.490,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
Ostrov sao miguel
od 1.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz