info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
marriott mena house  *****

Golfová dovolená - Káhira

marriott mena house *****

Poloha

Zažijte úžasnou krásu pyramid v hotelu Marriott Mena House v Káhiře. Tento historický 5hvězdičkový hotel, který je častou zastávkou pro státníky a celebrity, nabízí svým hostům chuť moderního luxusu v jeho honosných interiérech, vybavených exklusivními starožitnostmi a ručně vyráběným nábytkem. Nachází se na úpatí pyramid v Gize, kam hosté hotelu mohou dojít pěšky k jedné z nejoblíbenějších egyptských atrakcí. Hotel je také blízko Sfingy, Káhirské univerzity a Egyptského muzea.

Vybavení pokoje

Uvnitř hotelu můžete relaxovat v luxusních hotelových pokojích s luxusním ložním prádlem, mramorovými koupelnami a soukromými balkony s fantastickým výhledem na bazén, zahrady nebo pyramidy.

Sport a zábava

Pyramidy jsou vzdálené 700 metrů od hotelu a můžete se na jejich prohlídku vydat na koních či na velbloudech, stačí si dopravu objednat na recepci hotelu. Po náročném dni objevování fantastických památek můžete relaxovat v hotelovém spa, navštívit fitness centrum nebo odpočívat v zahradě hotelu a zchladit se v příjemném venkovním bazénu.

Cena zahrnuje:

* 7nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * 4x green fee (Dreamland Golf Course)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Káhira / MARRIOTT MENA HOUSE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
MARRIOTT MENA HOUSE
MARRIOTT MENA HOUSE
Káhira
od 4.690,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz