info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
iberotel costa mares  *****

Golfová dovolená - Marsa alam

iberotel costa mares *****

Poloha

Míle písečného pobřeží, neuvěřitelný mořský život. Iberotel Costa Mares je idylické útočiště u moře. Nachází se v letovisku Marsa Mares a je známý zejména jako jedno z nejlepších míst na pobřeží, kde lze pozorovat zelené mořské želvy a dugongy. Krásná uvolněná atmosféra v kombinaci se špičkovými službami, vynikající kuchyní a rozsáhlým zázemím přispívají k jeho atraktivitě. Iberotel Costa Mares se nachází 13 kilometrů od zátoky Coraya Bay, pouhých 8 kilometrů od mezinárodního letiště Marsa Alam.

Vybavení hotelu

Resort se může pochlubit pěti úžasnými restauracemi a bary. Iberotel Costa Mares je díky své bílé písečné pláži ideálním místem pro odpočinek a rekreaci. Iberotel Costa Mares je okouzlující přímořské útočiště. Čisté linie a moderní elegance v kontrastu s nádherným mořským pobřežím a krásným výhledem na moře. Soukromé molo je vrcholem, který činí tento resort tak výjimečným. V resortu panuje přátelská atmosféra pro rodiny s dětmi a dětský klub je vrcholem pro ty nejmenší. ● Soukromý přístup na pláž ● Soukromé molo (k dispozici od ledna 2022) ● Jóga a masáže ● posilovna, běžecká dráha a aerobik ● Potápěčské a šnorchlovací centrum ● Úžasná poloha

Vybavení pokoje

Iberotel Costa Mares nabízí 208 pokojů určených pro vaše pohodlí a maximální relaxaci. Pokoje mají výhled na úžasnou pláž, což vám poskytne ideální vysněný odpočinek, který jste hledali. Pokoje jsou k dispozici v různých velikostech, v podobě luxusních pokojů a luxusních apartmánů.

Pláž

Pláž u Iberotelu Costa Mares je jemná a písečná a táhne se na míle daleko. Jasné sluneční paprsky, teplá voda a jemný mořský vánek vytvářejí ideální plážovou atmosféru, která ji činí tak výjimečnou. Pozorujte západ slunce nad obzorem, smočte si prsty ve vodě nebo lenošte v písku. Prostě idyla.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Marsa Alam / IBEROTEL COSTA MARES


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz