info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
fairmont royal palm marrakech  *****

Golfová dovolená - Marrakech

fairmont royal palm marrakech *****

Poloha

Fairmont Royal Palm hotel 5* se nachází 12 km od centra Marakeše. Rozkládá se na 231 ha osázených starobylými olivovníky a pomerančovníky. Leží ve stínu sněhových vrcholků hor Atlas. Royal Palm Marrakech je ekologický, luxusní hotel,který je inspirovaný berberskou kulturou. Je zároveň exkluzivním útočištěm, nabízejícím skutečnou pohostinnost, vyvinutou v souladu s okolním prostředím. Wifi v hotelu je zdarma.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí přepychové vily a apartmány. Celkem má 134 jednotek. S obytnými prostory v rozmezí od 72 m2 do 310 m2 jsou pokoje a apartmá pozvánkou k tomu, že zde můžete strávit krásný čas s rodinou nebo si užívat opravdových okamžiků odpočinku v intimním prostředí. Typy pokojů: 20 pokojů typu Deluxe (72 m2) 64 Junior Suites (86 m2) Golf Suites (86 m2) na vyžádání. 26 Senior Suites (126 m2) Luxusní rodinné apartmány (198 m2) na vyžádání 8 rodinných apartmá (124 m2) 1 Penthouse Suite (214 m2) 5 Presidential Suites (310 m2) na vyžádání 10 Prince Villas (741 m2)

Stravování

Restaurace Fairmont Royal Palm kombinuje rozmanitost a kvalitu, splňuje tak očekávání u těch nejnáročnějších klientů. Hosté si mohou vybrat mezi obědem "na slunci" v L'Olivier s výhledem na hlavní bazén a okouzlující hory Atlas, večeří ve stylové a teplé atmosféře Le Caravane nebo skutečnou kulinářskou restaurací Al Ain. Jazzové noci si můžete užít na baru

Sport a zábava

Wellness nabídka nejrůznějších procedůr - Ať už si vyberete masáž s pytlíky bylin nebo s legendárním marockým arganovým olejem, horkou kamennou terapii, hammamové rituály s legendárními zábaly Ghassoul naplněnými pižmovou hlínou a přírodním rostlinnými oleji, speciální ošetření pro golfisty, reflexologii - hotelové lázně slibují, že vás dopraví do ráje relaxace a klidu. Lázeňské vybavení: Hammam, který zahrnuje sedm jednolůžkových a dvoulůžkových kajut, soukromou hammam a dvě sauny Relaxační prostor s krytým bazénem a džusovým barem Areál péče o krásu, který zahrnuje kadeřnický salon Leonor Greyl, prostor pro manikúru a pedikúru, butik Clarins a holičský obchod s péčí o vlasy Masážní areál, který zahrnuje 13 masáží včetně jedné pro tělesně postižené hosty a čtyři dvoulůžkové kabiny, z nichž dvě mají jacuzzi Jóga a taneční studio Návštěvníkům je k dispozici také sportovní centrum, 18 jamkové hřiště a také prestižní country club a dětské hřiště. Takové vybavení dělá z hotelu jednu z nejlepších adres pro náročné cestovatele

Pro děti

Dětský klub má rozlohu 500 m2 a nabízí pro děti výjimečné aktivity

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Marrakech / FAIRMONT ROYAL PALM MARRAKECH


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Samanah Golf Club
Samanah Golf Club
(2 km od hotelu)Marrakech
Assoufid Golf Club
Assoufid Golf Club
(4 km od hotelu)Marrakech
Al Maaden Golf Resort
Al Maaden Golf Resort
(14 km od hotelu)Marrakech
Royal Golf Marrakech
Royal Golf Marrakech
(14 km od hotelu)Marrakech
Amelkis Golf Club
Amelkis Golf Club
(15 km od hotelu)Marrakech
Palmeraie Golf Club
Palmeraie Golf Club
(19 km od hotelu)Marrakech
Fairmont Royal Palm Golf & Country Club
Fairmont Royal Palm Golf & Country Club
(47 km od hotelu)Marrakech
Hotely v okolí
KENZI CLUB AGDAL MEDINA
KENZI CLUB AGDAL MEDINA
Marrakech
od 16.490,- Kč
(7 nocí / osoba s all inclusive)
KENZI ROSE GARDEN
KENZI ROSE GARDEN
Marrakech
od 17.390,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
NOVOTEL MARRAKECH HIVERNAGE
NOVOTEL MARRAKECH HIVERNAGE
Marrakech
od 10.990,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz