info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
caloura  ****

Golfová dovolená - Ostrov sao miguel

caloura ****

Poloha

Caloura Hotel Resort se nachází vysoko na útesu s výhledem na pláž a záliv Baixa da Areia, má centrální polohu na jižním pobřeží a je ideálním výchozím bodem pro poznávání ostrova autem, přičemž geotermální koupaliště ve Furnasu i hlavní město Ponta Delgada jsou vzdáleny pouhých dvacet minut jízdy autem.

Vybavení hotelu

Rozsáhlé zahrady obklopující hotelový komplex Caloura skrývají venkovní bazén se sladkou vodou, přístup k mořským bazénům, tenisový kurt a potápěčské centrum. V komplexu najdete také saunu a posilovnu a k dispozici je hostům i polyfunkční sál a soukromé parkoviště.

Vybavení pokoje

Hotelový komplex Caloura má 80 pohodlných pokojů. Všechny pokoje mají kompletně vybavenou koupelnu s fénem, župany a pantoflemi, balkon s výhledem na oceán a zahradním nábytkem, klimatizaci, kabelovou televizi, wifi připojení k internetu, telefon s přímou volbou, trezor, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, miniledničku.

Stravování

​Caloura Terrace je mnohem víc než jen Snack Bar s výhledem na moře. Nabízí pestrý jídelní lístek, v němž hrají hlavní roli čerstvé a místní produkty. V noci se stává příjemným společenským prostorem, kde ve středu a v neděli hraje živá hudba.

Sport a zábava

Vedle posilovny a tenisových kurtů zde můžete využít i přímého sestupu do oceánu (pláž Baixa da Areia leží pouhé 2 minuty chůze od hotelu a z hotelu máte sestup k mořským bazénům) a věnovat se řadě vodních sportů. V nedaleké vesničce Caloura objevíte rybářský přístav, který určitě zláká milovníky rybaření, a pro pěší turisty se v okolí najde celá řada pěkných tras k procházkám.

 


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
24.05.202431.05.20247polopenzeLetecky  55 590 Kč


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Sao Miguel / CALOURA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Furnas Golf Course
Furnas Golf Course
(11 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Batalha Golf Course
Batalha Golf Course
(18 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Hotely v okolí
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
Ostrov sao miguel
od 1.390,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
SUL VILLAS & SPA
SUL VILLAS & SPA
Ostrov sao miguel
od 2.490,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
Ostrov sao miguel
od 1.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz