info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
azory - fly & drive - 3 ostrovy

Golfová dovolená - Ostrov faial

azory - fly & drive - 3 ostrovy

Poloha

SAO MIGUEL & FAIL & PICO Individuální kombinovaný zájezd po 3 ostrovech se zajištěním letenek, trajektů mezi ostrovy, pronájmu automobilu s řidičem na každém ostrově a ubytování se snídaní. Program se může změnit v závislosti na počasí dle předchozího upozornění.

1.DEN

Odlet z Prahy na ostrov Sao Miguel. Po příletu do Ponta Delgady uvítání zástupcem našeho zahraničního partnera. Ubytování v hotelu VILA NOVA 3*

2.DEN

SAO MIQUEL Po snídani vás vyzvedne řidič v hotelu a pojedete na polodenní výlet do Cete Cidades, místa opředeného spoustou legend a mýtů. Kaldera (sopečný kráter vzniklý propadnutím stěn sopky) s průměrem cca 5km a hloubkou 400m, v jejíž útrobách se nacházejí dvě jezera, Lagoa Verde a Lagoa Azul, která jsou zvláštní tím, že každé má jinou barvu vody. Jedno je smaragdově zelené a jedno je azurově modré. Cestou zpět návštěva ananasových plantáží. Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

3.DEN

SAO MIQUEL Po snídani vyrazíte s řidičem po jižní straně na celodenní výlet do Furnasu. Cestou se zastavíte v městečku Vila Franca do Campo, které bylo prvním hlavním městem ostrova. Podél jezer dorazíte do údolí Furnas, kde navštívíte botanickou zahradu a zbude zde i čas na vykoupání v přírodních bazénech, kde vyvěrají minerální prameny s horkou a studenou vodou. Oběd s tradičním "cozido" v ceně. Cesta zpět do Ponta Delgady po severním pobřeží s návštěvou čajové plantáže a krátkou zastávkou na vyhlídce Santa Iria. Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

4.DEN

SAO MIQUEL Snídaně v hotelu. Volný den na prohlídku města. Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

5.DEN

SAO MIQUEL / FAIAL Po snídani, transfer na letiště a přelet na ostrov Faial. Ubytování v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* . Volný den.

6.DEN

FAIAL / PICO / FAIAL Po snídani transfer do přístavu. 30 minutový transfer lodí na ostrov Pico. Celodenní návštěva ostrova. Odjezd po horské cestě vedoucí v nadmořské výšce až 1100 m, přes celý ostrov. Zastávka ve vesnici Lajes s návštěvou muzea velryb, uvidíme lávové útvary achorro, v Sao Roque navštívíme starou továrnu na zpracování velryb. Dále do Cais do Pico, zastávka u jezera Capitao. Večer transfer zpět na Faial. Odjezd z Madaleny po severním pobřeží směrem na Cachorro a Lajido. Dále do S. Roque a navštívíte Whale Factory (stará továrna na zpracování velryb) a přírodní bazény. Budete pokračovat po horské silnici směrem k jezeru Capitão ve výšce 900 m. Zastavíte se také v Lajes a navštívíte velrybářské muzeum. Zastávka na oběd (není v ceně). Následně cesta bude pokračovat podél jižního pobřeží s krátkou zastávkou u Mistérios de São João, pak do São Mateus s návštěvou kostela. Poté směrem na Criação Velha, kde se nacházejí vinice, které jsou od roku 2004 světovým dědictvím UNESCO. Návrat do přístavu v Madaleně, trajekt zpět na ostrov Faial, transfer do hotelu. Nocleh v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

7.DEN

FAIAL Po snídani odjezd na celodenní prohlídku ostrova. Zamíříte do vesničky Flamengos,kde navštívíte botanickou zahradu. Poté bude vaše cesta směřovat k přírodní rezervaci Caldeira Faial obklopené modrými hortenziemi. Zastavíte se na vyhlídce Ribeira das Cabras. Pauza na oběd (není v ceně). Po obědě sestoupíte do Fajã v Praia do Norte a navštívíte vzdělávací vulkanické centrum Capelinhos Cestou zpět do Horty krátká zastávka ve Varadouro s možností krátké procházky kolem mořského útesu Morro de Castelo Branco. Den zakončíte na okraji Horty v Monte da Guia, odkud můžete obdivovat jeden z nejkrásnějších výhledů na město a záliv Pim. Nocleh v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

8.DEN

FAIAL - ODLET Snídaně v hotelu. V návaznosti na letový řád, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Poznámka:

Individuální kombinovaný zájezd po 3 ostrovech se zajištěním letenek, trajektů mezi ostrovy, pronájmu automobilu s řidičem na každém ostrově a ubytování se snídaní. Program se může změnit v závislosti na počasí dle předchozího upozornění.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Faial / AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz