info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
antonie hotel  ****

Golfová dovolená - Česká republika

antonie hotel ****

Poloha

Hotel Antonie je malým, velmi komorním, poklidným hotelem s pouhými 23 pokoji a velkorysou architektonickou koncepcí, která i při plné obsazenosti nabízí každému hostu pocit velkého prostorového komfortu, klidu.

Vybavení hotelu

Antonie je zcela nezaměnitelným designovým hotelem. Jedná se o moderní novostavbu s velmi čistým, a přesto fantazií oplývajícím designem, který ovšem plně a vždy respektuje účelnost. Ústřední je koncept motivu jedinečného stromu Aloe vera, který se prolíná hotelem v desítkách variací materiálových, v provedení 2 i 3 D, stejně jako reliéfním provedení. Konferenční hotel: naprosto ideální hotel pro firemní a skupinové eventy, školení, meetingy, neboť hotel má přímo dedikované konferenční prostory s veškerou moderní konferenční technikou. Díky mobilním, zvukotěsným stěnám jsou konferenční sály variabilní ve své velikosti i svém počtu. Wellness hotel: na tomto místě zdůrazněný, skutečný wellness hotel s wellness a spa objektem o podlahové ploše více než 500 m2, bazény, vířivkou, saunami, soláriem, masérnami, wellness barem… Sport hotel: Antonie je sport hotel díky prvotřídnímu fitness, sportovnímu sálu, squashovým kurtům i tenisovému hřišti a nekonečné sportovní outdoorové vyžití Eko hotel: Antonie je hotelem dbajícím na ekologii. Významnou část potřebné energie získává ze solárních kolektorů, využívá přírodního zdroje vody k akumulaci, zavlažování i provozu vlastního zábavného potůčku. Hotel je obklopen mnoha tisíci metry zelených luxusně udržovaných trávníků a další vegetace a koupacího eko biotopu. Svatební hotel: velikostní, dispozičním řešením, svou unikátní jedinečnou architekturou je Antonie optimálním hotelem pro pořádání svateb s obřadem, hostinou i ubytováním. Řada zákoutí v interiéru i exteriéru přímo vybízí k originálnímu netradičnímu a nezapomenutelnému svatebnímu obřadu pod staletými lípami, na molu u biotopu, na zahradách… Rodinný hotel: rodiny s dětmi jsou na Antonii vždy vítány. Díky mimořádně prostorným pokojům není i pro delší pobyt kvalitní přistýlka překážející součástí pokoje. V případě více dětí se nabízí vnitřní propojení dvou sousedních pokojů ve velmi prostorný a luxusní apartmán, ve kterém mají soukromí jak rodiče, tak děti. Dětem je přizpůsobena část jídelního lístku, děti milují náš wellness a vodní atrakce v něm, magnetem pro ně je přírodní, avšak regulovaný meandr potůčku protékajícího hotelovými zahradami. Samozřejmě je dětem k dispozici velké a bezpečné dětské hřiště. Naprostým hitem je neuvěřitelná kombinace stanování s luxusem. V letním období nabízíme rodinám s dětmi veškerý luxus hotelového pobytu s možností s možností stanování a pravého táboření!

Vybavení pokoje

Hlavní budova Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj s prostornými lůžky a zdravotními matracemi se nachází v hlavní budově. Umístěny jsou v přízemí s přímým vstupem do hotelových zahrad, nebo v 1. patře s nezapomenutelným výhledem na Jizerské hory a frýdlantský zámek. Pokoj s krbem Třešničkou na dortu tohoto krásného pokoje s přírodním interiérem a francouzským oknem s terasou a zahradním nábytkem je vnitřní kamenný krb s posezením pro romantické večery. Samozřejmostí je překrásný výhled na daleké okolí. Designový pokoj Nadstandardně prostorné pokoje o rozloze 57 m2 jsou pouze 4 v celém hotelu. Mají kouzelný výhled na zahradní biotopu a hned při vstupu vás uhrane dechberoucí celoprosklená koupelná se sprchovým koutem i vanou pro romantické večery. Široká postel Pro ty, kteří si potrpí na velkorysý prostorový komfort při spánku. Postel o rozměrech SUPER KING je opravdovým letištěm ve vašem pokoji. Terasa s přímým vstupem do hotelové zahrady či elektricky ovládané předokenní rolety jsou tu taktéž. Pokoj Antonie Jediný pokoj v celém hotelu. Má vše, na co si jen vzpomenete. Obrovskou postel o rozměrech SUPER KING, krásný kamenný krb, sprchový kout i vanu. Navíc oplývá okouzlujícím výhledem na zámek a hory, kterým se můžete kochat ze soukromé terasy. Bezbariérový pokoj Na Antonii se nachází 2 pokoje, které jsou plně přizpůsobeny hostům s omezenou mobilitou včetně vozíčkářů. Pokoje se nachází v přízemí hlavní budovy s přímým bezbariérovým vstupem do hotelových zahrad. Oba pokoje mají překrásný výhled na zámek. Budova Wellness Wellnessový pokoj Ubytování v nejbližší dostupnosti Wellness & Spa zóny, masáží a venkovního biotopu. S hlavní budovou je propojen 70 m dlouhou podzemní chodbou. Cestu do restaurace si tak můžete zpestřit nezapomenutelným zážitkem. Hlavní i wellness budova Rodinný apartmán Pro velké rodiny s dětmi, kamarády či kamarádky máme připravené prostorné rodinné apartmány o maximální kapacitě 8 lůžek včetně přistýlek. Jedná se o dva pokoje propojené dvojitými dveřmi včetně dvou koupelen. Celková rozloha je pak až 80 m2.

Stravování

Restaurace Restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla víme, z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno. Restaurace je otevřena celodenně. Terasa Za pěkného počasí milují hosté posezení na prostorné jižní terase se 180 stupni výhledu do krajiny frýdlantského výběžku, ochranu před přímým sluncem poskytují futuristické stínící plachty. Ubytovaní hosté se mohou těšit na pravidelné letní grilování, které je tak příjemným zpestřením. Vinárna Hotelová vinárna je otevřena široké veřejnosti. Štípaný dub, kožená křesílka a celoprosklená vinotéka zaručuje to pravé místo k posezení. Milovníci vína najdou v naší vinotéce například vynikající sauvignon blanc Marlborough Nový Zéland, nebo z červených vín Primitivo di Manduria a Negro Amaro Puglia Itálie. Salónek Paraboloid Toto místo dostane každého. Soukromí salónku Paraboloid je naprosto výjimečné. Panoramatický výhled na Jizerské hory a zámek je přímo okouzlující a ve spojitosti s degustační večeří při svíčkách naprosto fantastický. Plánujete rodinnou oslavu? Paraboloid je to pravé místo! Těšíme se.

Sport a zábava

Součástí Wellness je: Vnitřní nerezový bazén s vodoléčbou a protiproudem, Whirlpool, venkovní biotop a lehátka k odpočinku.Otevírací doba Wellness: Pondělí-čtvrtek od 10:00 do 21:00, pátek od 10:00 do 22:00, sobota od 09:00 do 22:00 a neděle od 09:00 do 20:00. Bazén s vodoléčbou Sedm vodních atrakcí v nerezovém bazénu je vodoléčebnými procedurami pro dospělé a zážitkovou hrou pro děti. Při nich můžete hýčkat svoje tělo a nechat se unášet. Venkovní biotop Venkovní eko koupací jezírko s 20metrovou plaveckou dráhou, dřevěným molem, lehátky se slunečníky a pečlivě udržovanými travnatými odpočinkovými plochami. Masáže Nabízíme mnoho typů masáží. Například klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Vířivka Vířivka, nebo-li Whirlpool, 37°C, je komplexní terapií pro fyzickou i duševní schránku lidského organismu. Vaše tělo se dostává do stavu maximálního uvolnění. a mnoho dalšího.... Squash a Badminton Díky mobilní příčce lze během pár vteřin připravit hřiště na badminton, nebo dvě hřiště na squash. Unikátem je možnost širšího squashového kurtu na čtyřhru. Tenis Na venkovním tenisovém kurtu si nejenom zahrajete tenis na prvotřídním povrchu s umělou antukou, ale také si užijete nádherný výhled. Fitness Fitness room hotelu Antonie je vybaven exkluzivními kardio a posilovacími stroji. Pro všechny ubytované je vstup neomezený. Tělocvična Multifunkční sportovní hala s možností využití jako hřiště na různé míčové hry a samozřejmě společná cvičení jako jóga, aerobic, zumba, …

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Česká Republika / ANTONIE HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
YPSILON GOLF LIBEREC
YPSILON GOLF LIBEREC
(12 km od hotelu)Česká Republika
Královský Golf Club Malevil
Královský Golf Club Malevil
(29 km od hotelu)Česká Republika
GOLF CLUB PODĚBRADY
GOLF CLUB PODĚBRADY
(88 km od hotelu)Česká Republika
Oaks Prague
Oaks Prague
(114 km od hotelu)Česká Republika
Ringhoffer Golf Club – Štiřín
Ringhoffer Golf Club – Štiřín
(117 km od hotelu)Česká Republika
Loreta Golf Club Pyšely
Loreta Golf Club Pyšely
(121 km od hotelu)Česká Republika
Panorama Golf Resort Kácov
Panorama Golf Resort Kácov
(124 km od hotelu)Česká Republika
Golf Resort Karlštejn
Golf Resort Karlštejn
(129 km od hotelu)Česká Republika
Albatross Golf Resort
Albatross Golf Resort
(133 km od hotelu)Česká Republika
Golf Park Slapy
Golf Park Slapy
(134 km od hotelu)Česká Republika
GOLF & SPA RESORT KONOPIŠTĚ – Radecký
GOLF & SPA RESORT KONOPIŠTĚ – Radecký
(135 km od hotelu)Česká Republika
GOLF & SPA RESORT KONOPIŠTĚ – d´Este
GOLF & SPA RESORT KONOPIŠTĚ – d´Este
(135 km od hotelu)Česká Republika
Greensgate Golf & Leisure Resort – Dýšina
Greensgate Golf & Leisure Resort – Dýšina
(170 km od hotelu)Česká Republika
Golf Resort Karlovy Vary
Golf Resort Karlovy Vary
(171 km od hotelu)Česká Republika
Pilsner Golf Resort Hořehledy
Pilsner Golf Resort Hořehledy
(178 km od hotelu)Česká Republika
Golf Resort Cihelny
Golf Resort Cihelny
(179 km od hotelu)Česká Republika
Golf Telč
Golf Telč
(192 km od hotelu)Česká Republika
Royal Golf Club Mariánské Lázně
Royal Golf Club Mariánské Lázně
(196 km od hotelu)Česká Republika
Golf Club Kynžvart
Golf Club Kynžvart
(203 km od hotelu)Česká Republika
Golf Resort Brno Kaskáda
Golf Resort Brno Kaskáda
(210 km od hotelu)Česká Republika
Golf Resort Monachus – Hřiště MNICH
Golf Resort Monachus – Hřiště MNICH
(213 km od hotelu)Česká Republika
Golf Resort Monachus – Hřiště NOVÁ BYSTŘICE
Golf Resort Monachus – Hřiště NOVÁ BYSTŘICE
(213 km od hotelu)Česká Republika
Golfový klub Hluboká nad Vltavou
Golfový klub Hluboká nad Vltavou
(214 km od hotelu)Česká Republika
Golf Resort Františkovy Lázně
Golf Resort Františkovy Lázně
(215 km od hotelu)Česká Republika
Golf Club Český Krumlov
Golf Club Český Krumlov
(239 km od hotelu)Česká Republika
Prosper Golf Resort Čeladná – The Old Course
Prosper Golf Resort Čeladná – The Old Course
(278 km od hotelu)Česká Republika
Prosper Golf Resort Čeladná –  The New Course
Prosper Golf Resort Čeladná – The New Course
(278 km od hotelu)Česká Republika
GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE
GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE
(279 km od hotelu)Česká Republika
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz