info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
amanoi  *****

Golfová dovolená - Nha trang

amanoi *****

Poloha

Amanoi je překrásný luxusní resort, který je vybudovaný na kopci uprostřed přírodní rezervace a nabízí překrásné výhledy na záliv, lemující skalnaté pobřeží a v něm ukryté písečné panenské pláže.

Vybavení hotelu

Zde je relaxace a odpočinek na prvním místě a celý areál navozuje pocit klidu a úžasnou atmosféru. Můžete lenošit u útesového bazénu nebo v elegantním plážovém klubu či se oddat do odborných rukou zdejších skvělých masérů. Uniktání je především zdejší Spa, které je umístěné na břehu jezera plného lotosových květů spolu s plovoucím pavilonem jógy. Vily navržené Jean Michelem Gathy a zalesněné hory dotváří tomuto místu jedinečnou atmosféru společně s panenskou bělostnou písečnou pláží a neskutečnou pohodou...

Vybavení pokoje

Amanoi nabízí naprosté soukromí v krásně navržených luxusních apartmá, která se nachází ve 31 pavilonech, řada se soukromými bazény a pět rezidencí Aman, všechny umístěné na svahu s působivým výhledem na okolní scenerie hor a moře.

Sport a zábava

Každé ráno si můžete jíz zdarma zacvičit jégu, pilates nebo tai chi do jógového venkovního pavilonu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nha Trang / AMANOI


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Vinpearl Golf Nha Trang
Vinpearl Golf Nha Trang
Nha Trang
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz