info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

Kontakt

Kontakt

Logo Snail

NÁŠ TÝM

 

Kristina Králová
kristina@snailtravel.cz
tel.: 602 763 606

Kristina Králová
Michaela Vegrichtová
michaela@snailtravel.cz
tel.: 602 552 624

Michaela Vegrichtová
Barbora Blaschke
barbora@snailtravel.cz
tel.: 725 713 335

Barbora Blaschke
Marcela Hynštová
marcela@snailtravel.cz
tel.: 601 349 948

Marcela Hynštová
Jitka Weiss
jitka@snailtravel.cz
tel.: 775 111 013

Jitka Weiss
Pavla Piknerová
pavla@snailtravel.cz
tel.: 723 444 486

Pavla Piknerová
Věra Matlochová
vera@snailtravel.cz
tel.: 724 454 786

Věra Matlochová

Cestovní kancelář SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL a.s.
Veleslavínova 6, 110 00 Praha 1

tel.: +420 725 713 335, +420 602 552 624
e-mail: info@snailtravel.cz

IČO: 28481020 / DIČ: CZ28481020

Zastoupená Věrou Matlochovou, členkou představenstva.
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14789.


OTEVÍRACÍ DOBA:
pondělí - pátek 09:00 hod -17:00 hod
sobota + neděle ZAVŘENO (tel.:+420 602 552 624)


Jak se k nám dostanete:
Stanice metra "A" - Staroměstská nebo tramvají č.17, 18
Loc: 50°5'15.941"N, 14°24'57.582"

Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Greensgate