info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
vilnius grand resort - golf *****

Golfová dovolená - Litva

vilnius grand resort - golf *****

Poloha

Krásný luxusní hotel Vilnius Grand resort se nachází pouhých 30 km od mezinárovního letiště Vilnius uprostřed panenské přírody a obklopují ho březové lesy s množstvím jezer, mezi nimiž se v těsné blízkosti hotelu vine skvělé 18-ti jamkové mistrovské golfové hřiště.

Vybavení hotelu

Hotel Vilnius Grand Resort nabízí 2 restaurace s klasickou evropskou kuchyní s francouzským nádechem, velký vyhřívaný krytý bazén, wellness centrum, fitness centrum, 4 tenisové kurty, volejbalová a basketbalová hřiště, K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení, kažodenní bezplatná kyvadlová doprava do centra Vilniusu.

Vybavení pokoje

185 komfortních pokojů a suit laděných do příjemných přírodních barev. Pokoje jsou vybavené klimatizací, LCD televizí, trezorem, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu zdarma. K pokojům patří koupelna v mramoru.

Sport a zábava

Skvělým místem pro odpočinek a načerpání nových sil je zdejší výborné lázeňské centrum „Health Club Oasis“ s 20metrovým vnitřním vyhřívaným bazénem, bazénem pro děti, unisex saunou a párou v bazénové části, oddělenou saunou a párou v části šaten, jacuzzi, velkým fitness centrem, fitness programy s cvičitelem, různými druhy masáží a procedur, vitamín barem…

K aktivnímu pohybu slouží běžecké a cyklistické tratě kolem hotelu, možnost rybolovu, lukostřelby, výletu horkovsdušným balónem, jízdy na koních a také návštěva Vilniusu.

Vilnius Grand Resort nabízí svým hostům zdarma shuttle dopravu do Vilniusu, můžete tedy vyrazit do nejkrásnějšího města pobaltí a blíže poznat jeho památky, muzea a galerie či strávit den nákupy. Velmi zajímavý je také výlet na nedaleký hrad Trakai Island Castle ze 14. století,

Cena zahrnuje:

* 4 nebo 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * 3 nebo 5x green fee na golfovém hřišti The V Vilnius Golf course * zdarma vstup do vnitřního bazénu, sauny, páry a fitness centra * zdarma parking * základní wifi

Cena nezahrnuje:

* letištní přepravu, letištní poplatky a taxy * cestovní pojištění * přepravu a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF LITVA / VILNIUS GRAND RESORT - GOLF *****






CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
The V Vilnius Golf Course<span class='vzdalenost'>(8 km od hotelu)</span>
The V Vilnius Golf Course
(8 km od hotelu)GOLF LITVA
European Centre Golf Club<span class='vzdalenost'>(15 km od hotelu)</span>
European Centre Golf Club
(15 km od hotelu)GOLF LITVA
Capitals Golf Club<span class='vzdalenost'>(26 km od hotelu)</span>
Capitals Golf Club
(26 km od hotelu)GOLF LITVA
Hotely v okolí -
VILNIUS GRAND RESORT - golf *****
VILNIUS GRAND RESORT - golf *****
Litva
od 14.090,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz