info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
thermia palace health spa hotel - golf  *****

Golfová dovolená - Slovensko

thermia palace health spa hotel - golf *****

Vybavení hotelu

Vedle světlé vstupní haly s recepcí se nachází exkluzivní Café Alexander s rozlehlou sluneční terasou. Za kavárnou najdete salóny Ferdinand a Hubertus, jež lze rezervovat na soukromé večeře a další akce, a jež nabízí dodatečné soukromí. Každý den si vychutnejte náš čaj a sušenky o páté v Café Alexander, wifi ve všech částech hotelu zdarma a večerní rozestlání postele. Hotel je samozřejmě plně klimatizovaný a poskytuje všechny standardní služby ve své kategorii, jakými jsou pokojová služba, 24hodinová recepce nebo praní a čištění oděvů.

Vybavení pokoje

111 pokojů a apartmánů také prošlo stylovou rekonstrukcí a jsou zařízeny klasickým nábytkem a veškerým vybavením moderního luxusního hotelu. Světlé a vzdušné pokoje poskytují úžasný výhled do okolní zeleně. Můžete tu spát hlubokým spánkem, vypnout a užít si klidu a ticha.

Stravování

Zlatým hřebem hotelu je strhující restaurace Grand s jedinečnou atmosférou a neocenitelnou malbou Alfonse Muchy, kde přívětivou atmosféru doplňují vysoká okna, kterými dovnitř proniká zeleň lázeňského ostrova. V restauraci Grand si můžete vychutnat vyvážené a chutné menu, založené na nejnovějších výživových poznatcích základní kuchyně. Od snídaně po večeři se tým kuchařů stará o zdravé a příjemně strávené chvíle. Cesta ke zdraví a pohodě nakonec také prochází žaludkem!

Sport a zábava

Léčebné lázně Irma spojují integrační zdravotní přístup Ensany a obzvláště uklidňující atraktivní vzhled. Krásně zrenovovaný historický lázeňský dům nabízí více než 60 různých procedur, od termálních koupelí přes zdravotní masáže po stabilizační posilující cvičení nebo inhalace, ze kterých zkušení lékaři sestavují individuální léčebné programy. V zrcadlovém bazénu čili zrcadlišti (38-39 °C) nebo opravdu jedinečném bahenním bazénu čili bahništi (39-40 °C) si můžete odpočinout v termální vodě příjemné teploty. Díky úchvatné secesní architektuře je tento prostor svou atmosférou a půvabem na Slovensku jedinečný. Najdete zde i termální venkovní bazén (32-34 °C), vířivku a saunu. Kromě léčebných programů nabízí lázeňský hotel Thermia Palace nepřeberné možnosti dalšího vyžití. Můžete odpočívat u bazénu, který je obklopen krásnou zahradou, nebo se nechat hýčkat na wellness nebo zkrášlujících procedurách. Na okolní svět můžete zapomenout také při procházce po idylickém lázeňském ostrově nebo při zkoušení některé z našich mnoha sportovních nabídek a aktivit v moderním fitness centru, případně si můžete vybrat z dalších sportů, jakými jsou tenis, severská chůze, pěší výlety, běh nebo cyklistika. Na lázeňském ostrově najdete také Golf Club Piešťany, disponující kvalitním 9jamkovým hřištěm. Další golfová hřiště včetně slavného golfového rezortu Penati se nachází nedaleko. Pokud se ale necítíte na cvičení, můžete se projít po kolonádě a prozkoumat nedaleké centrum města Piešťany, navštívit balneologické muzeum nebo lázeňský koncert, popřípadě jet na některý z mnoha výletů za památkami kraje.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí * vstup do wellness centra * neomezený golf Golf & Country Club Piešťany * dárková poukázka ve výši 30,- Eur/os. na koupele v hotelovém wellness


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF SLOVENSKO / THERMIA PALACE HEALTH SPA HOTEL - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Penati Golf Resort<span class='vzdalenost'>(36 km od hotelu)</span>
Penati Golf Resort
(36 km od hotelu)GOLF SLOVENSKO
GOLF TÁLE<span class='vzdalenost'>(136 km od hotelu)</span>
GOLF TÁLE
(136 km od hotelu)GOLF SLOVENSKO
Black Stork Golf Resort<span class='vzdalenost'>(196 km od hotelu)</span>
Black Stork Golf Resort
(196 km od hotelu)GOLF SLOVENSKO
Hotely v okolí
HOTEL INTERNATIONAL
HOTEL INTERNATIONAL
Slovensko
od 22.190,- Kč
STUPKA HOTEL/GOLF RESORT TÁLE GREY BEAR
STUPKA HOTEL/GOLF RESORT TÁLE GREY BEAR
Slovensko
od 5.190,- Kč
THERMIA PALACE HEALTH SPA HOTEL - golf
THERMIA PALACE HEALTH SPA HOTEL - golf
Slovensko
od 15.690,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz