info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
sun the table bay - golf  *****

Golfová dovolená - Kapské město

sun the table bay - golf *****

Poloha

Kapské Město je považováno za jednu z nejkrásnějších metropolí světa. Je to dáno jednak polohou a atraktivním okolím, nýbrž i řadou zajímavostí, kulinářských zážitků a aktivit. Sun International byl otevřen v květnu 1997 bývalým prezidentem Jihoafrické republiky Nelsonem Mandelou. Hotel se řadí do mezinárodně uznávané skupiny The Leading Hotels of the World. Nachází se v srdci Kapského Města na historickém Alfred Harbour a je ideálním místem pro objevování autentických jihoafrických zážitků v tomto městě. Kombinuje viktoriánskou eleganci s moderním stylem. Nabízí pohodlné spojení s obchodním centrem Kapského Města a oslnivým množstvím turistických atrakcí. Může se pochlubit 329 opulentními pokoji s panoramatickým výhledem na oceán nebo na nábřeží, lázněmi světové třídy a spoustu dalšího. Jedná se o jeden z nejluxusnějších hotelů v Jižní Africe. Z hotelu jsou nádherné výhledy na Stolovou horu, Robben Island a Atlantický oceán..

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 329 pokoji od standardní kategorie až po luxusní apartmá. Prostorné pokoje nabízí veškerý komfort a pohodlí. Vybaveny jsou klimatizací, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů, internetovou přípojkou, telefonem a vlastním sociálním zařízením. TYPY POKOJŮ: Table Mountain Suite - velikost 200 m2 Lions Head Suite - velikost 150 m2 Signal Hills Suite - velikost 115 m2 Executive Suite - velikost 70 m2 Junior Suite - velikost 60 m2 Luxury Twin Mountain Room - velikost 40 m2 Superior Luxury Family Room Sea Facing - velikost 40 m2 Superior Luxury Room - velikost 40 m2 Luxury King Mountain Room - velikost 32 m2 Luxury Twin Sea Facing Room - velikost 32 m2

Stravování

Hotelová restaurace nabízí jak mezinárodní, tak jihoafrickou kuchyni uznávaného šéfkuchaře. Ubytování je zajišťováno se snídaní. Hotel nabízí 3 restaurace: "Camissa" s výhledem na oceán - specializuje se na místní kuchyni "The Atlantic Restaurant" - podává snídani formou bufetu a je možné si zde objednat také večeři. "The Lounge" nabízí snídaně, lehká jídla "Table High Tea" "Union Bar"

Sport a zábava

Camelot Spa je klidné útočiště v hotelu Table Bay. K dispozici je 5 místností pro ošetření, včetně dvou místností, které jsou určeny pro procedury Vichy Shower a Aromaterapy. Lázně nabízejí mnoho procedur z celého světa včetně švédské masáže spojovacích tkání, masáže Kahuny z Havaje a dávných indických léčebných postupů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kapské Město / SUN THE TABLE BAY - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Steenberg Golf Course<span class='vzdalenost'>(17 km od hotelu)</span>
Steenberg Golf Course
(17 km od hotelu)Kapské Město
Erinvale Golf Course<span class='vzdalenost'>(47 km od hotelu)</span>
Erinvale Golf Course
(47 km od hotelu)Kapské Město
Hotely v okolí
STEENBERG HOTEL & SPA - GOLF
STEENBERG HOTEL & SPA - GOLF
Kapské město
od 32.590,- Kč
SUN THE TABLE BAY - golf
SUN THE TABLE BAY - golf
Kapské město
od 47.890,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz