info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
simola hotel country club & spa - golf  *****

Golfová dovolená - Jar

simola hotel country club & spa - golf *****

Poloha

SIMOLA GOLF byl otevřen v prosinci 2007. Jedná se o 5* golfový hotel, který nabízí více, než jen luxusní ubytování. Inovativně navržený hotel se nachází vysoko v kopcích nad městem Garden Route v Knysně a je obklopen mírně svažitými kopci, které pokračují dolů k tyčícím se vrcholům Knysna a třpytivému ústí pod ní. Golfová zařízení, která zahrnují elegantní klubový bar a salonek, dobře zásobený pro-shop a stylové šatny, se nacházejí ve stejném komplexu jako hotel a lázně.

Vybavení pokoje

Ubytování v pětihvězdičkovém hotelu Simola Hotel Country Club and Spa bylo navrženo tak, aby vyhovovalo vašim cestovním potřebám. Vyberte si jedno z našich Executive Suite, Luxury Suites nebo standard pokoje - soukromí, luxus a úžasné služby jsou standardem.

Stravování

Hosté a návštěvníci si mohou pochutnat na delikátních jídlech a ještě inspirativnějších pohledech v restauraci Lungalo a v sousedním salonku Sir Roy. V prvním patře hotelové recepce a budovy klubovny se restauraceLungalo prakticky vznáší nad dramatickou krajinou. Hosté jsou obklopeni třemi stranami a večeří s úžasným výhledem na lagunu, Knysna Heads, údolí řeky Knysna a samozřejmě golfové hřiště Jack Nicklaus Signature. Vizuálně ohromující a skvělé zásobený skleněný vinný sklípek se může pochlubit výběrem kvalitních vín. Pohodlí, styl, hluboce uspokojující a chutné jídlo, výjimečná vína a nejexkluzivnější výhledy na město dělají z restaurace Lungalo vše, čím by restaurace v Simole měla být. Vytváří také romantické místo pro svatební hostiny a vítá každou příležitost, která stojí za oslavu. Salón Sir Roy se nachází hned vedle restaurace Lungalo a má výhled na putting green, lagunu a Knysna Heads. Sofistikovaný salonek je ideální na čaj před odpoledním tee time, na skleničku před večeří nebo na kávu po večeři.

Sport a zábava

Přenos sportovních událostí Živá hudba / představení Prohlídka nebo přednáška o místní kultuře Dodatečný poplatek Prohlídky na kole Dodatečný poplatek Pěší prohlídky Šnorchlování Mimo ubytování Dodatečný poplatek Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek Pěší turistika Mimo ubytování Dodatečný poplatek Jízda na kanoích Pronájem kol (za poplatek) Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek Dětské hřiště Rybaření Dodatečný poplatek Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve luxury suite se snídaní * 4x green fee (2x Pezula, Simola, Goose Valley)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

JAR / SIMOLA HOTEL COUNTRY CLUB & SPA - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
SIMOLA HOTEL COUNTRY CLUB & SPA - golf
SIMOLA HOTEL COUNTRY CLUB & SPA - golf
Jar
od 30.790,- Kč
FANCOURT HOTEL - golf
FANCOURT HOTEL - golf
Jar
od 29.290,- Kč
PEZULA RESORT HOTEL & SPA - golf
PEZULA RESORT HOTEL & SPA - golf
Jar
od 25.190,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz