info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
sandals emerald bay (pouze pro dospělé) - golf *****

Golfová dovolená - Bahamy

sandals emerald bay (pouze pro dospělé) - golf *****

Poloha

Exkluzivní hotel určený pouze pro páry starší 18 let, po příjezdu do hotelu každý host dostane svého osobního komorníka, který se o Vás stará po celou dobu pobytu a zajistí pro Vás vše od maličkostí doručení láhve vychlazeného šampaňského až po extravagantní požadavky, jako např. zajištění privátní večeře přímo na pláži. Ať jste kdekoliv, Vám komorník stále čeká s mobilem na Vaše zavolání. Hotelový rezort je určen pro náročnější klienty, nachází se na ostrově Great Exula, uprostřed udržované zahrady, přímo u nádherné písčité pláže.

Vybavení hotelu

K dispozici jsou 2 velké bazény, 6 restaurací, 7 barů, 4 bazény, 4 jacuzzi, obchod se suvenýry, lázeňské centrum, sauna, salon krásy, internet, konferenční místnost, lékařská služba.

Vybavení pokoje

Koupelna/WC, klimatizace, fén, župany, telefon, trezor, rádiobudík a DVD přehrávač, sat. TV, minibar, kávovar, internetové připojení (za příplatek), 24-hod pokojový servis, služby komorníka (dle přání Vám vybalí, zabalí, naservíruje Vám snídaní na Váš balkon, apod.). Všechny pokoje mají výhled na moře. Možnost ubytování max. 2 osob na pokoji.

BUTLER LEVEL

Royal Estate Dvoupodlažní apartmán s 1 ložnicí na pláži Butler Villa s bazénem - BSP
Royal Estate Beachfront Villa je luxusní, rozlehlá vila,jakou si jen můžete představit . Má přímý vstup na pláž, soukromý bazén a osobního komorníka. Tato velkolepá sada Love Nest je privilegovaná svatyně uspořádaná na dvou úrovních. První má prostorný velký pokoj s velkým obývacím pokojem a moderním zařízením ve stylu ostrova se Smart TV, jídelnu s posezením pro osm lidí a koupelnu. Stěna s francouzskými dveřmi se otevírá až k soukromému bazénu a na klidné nádvoří s terasou. Je ideální pro stolování pod širým nebem a má nádherný výhled na oceán. Nahoře je opulentní master suite, který zahrnuje moderní postel z mahagonu, šatnu a balkon s výhledem na tyrkysové Karibské moře. Mramorová koupelna apartmánu je vybavena dvojitou vanou, sprchovým koutem, bidetem a vířivou vanou. Butler Elite a 24-hodinová služba je v ceně.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Prime Minister Honeymoon One Bedroom Beachfront Walkout Butler Villa Suite - PW1
Tyto výjimečné vily jsou optimální pro ty, kteří hledají romantické útočiště. Tyto nádherné apartmány Love Nest, které jsou okouzlující moderní ostrovní elegancí, mají výhled na nádherné tyrkysové Karibské moře a nabízejí služby osobního komorníka. Úchvatně zařízená elegantní vstupní hala apartmá vede k velkému obývacímu pokoji, který se otevírá na zařízenou soukromou terasu s přímým vstupem na velkolepou pláž. Prostorná ložnice je s ručně vyrobeným mahagonovým nábytkem, královskou postelí a elegantními britskými koloniálními akcenty. Koupelna se může pochlubit dvojitými umyvadly, skleněnou sprchou a hlubokou mramorovou vanou, kde si můžete odpočinout při sklenici sektu po dni stráveném na pláži. Butler Elite a 24-hodinová služba je v ceně.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beachfront nadprůměrné Walkler Butler Villa Suite - WBCS
Vychutnejte si dokonalou dovolenou na pláži, ve velkolepém vilovém apartmá přímo s výhledem na moře. Díky sofistikovanému koloniálnímu panství a stylovému soudobému setkání je tato nadstandardní vila suite vlastním privilegovaným útočištěm se svým vlastním komorníkem, kde můžete vyrazit přímo z terasy na bílou písečnou pláž. Podlahy jsou z přírodního kamene a na nich jsou koberce, utkané na zakázku, které doplňují ručně vyřezávaný mahagonový nábytek a britské koloniální prvky s prostorným posezením a jídelním stolem pro dva. Tyto apartmány, které se nacházejí v přízemí, mají soukromou terasu sousedící s nádhernou pláží s bílým pískem.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beachfront Oversized Butler Villa Suite - PBCS
Skutečný požitek pro ty, kteří hledají opravdovou dovolenou na pláži. Tyto nadrozměrné luxusní apartmány mají svého vlastního komorníka. Mohou se pochlubit elegantní vstupní chodbou, která vede k velkému obývacímu pokoji a k luxusní ložnici - je zde všestranný prostor plný stylů a pohodlí. Apartmány jsou kompletně zařízené s vlastní terasou,ze které je nerušený výhled na bílé písečné pláže a křišťálově čisté tyrkysové vody Emerald Bay.
Výhled: přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beachfront Honeymoon Walkout Butler Villa Suite - BWV
Tato plážová vila je plná elegance. Můžete odtud vyrazit do letoviska a užít si nádherné přímořské krajiny přímo před vašima očima. Je vhodná pro novomanžele nebo zamilované páry, každý detail zde totiž propůjčuje klidné a přitom sofistikované prostředí - od přírodních kamenných podlah a vlastních koberců až po mahagonový nábytek a britské koloniální akcenty. Váš komorník vás bude hýčkat s pozorným a přesto nenápadným servisem, takže vaše speciální příležitost bude ještě kouzelnější. Posuvné dveře ze skla vedou na soukromou terasu a nádhernou pláž s bílým pískem.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beachfront Butler Junior Villa Suite - PGB
Ponořte se do luxusu skutečného Bahamského životního stylu v apartmánu, který je sofistikovaným útočištěm. Má okna od podlahy ke stropu, díky kterým je zde dostatek světla.. Najdeme zde také kamenné podlahy, koberce na zakázku a ručně vyráběný mahagonový nábytek, který zdokonalují britské Koloniální akcenty. Komorník se bude věnovat vašemu každému rozmaru a potřebám, takže vaše dovolená bude mít vše. Apartmán se nachází ve druhém patře, má soukromý balkon a nabízí nádherný výhled na moře. Z přední části vaší vily se vydáte do bílých bahamských písků.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beach House Oceanview One Bedroom Walkout Butler Suite - W1BO
Je to to nejlepší z Great Exuma, Love Nest Suites jsou jen pár kroků od tyrkysového Karibského moře. Jsou prostorné, půvabné a elegantní, nabízejí maximální komfort s vkusně vybraným zařízením a vybavením, včetně prostorné ložnice s vlastní mahagonové postele s velikosti King, samostatného salonu, mramorové koupelny s vanou pro dva, sprchou a vířivou vanou. Francouzské posuvné skleněné dveře vedou do soukromé, zařízené terasy s přímým přístupem do zahrady - ideální pro sledování slunce nebo tanec pod baldachýnem hvězd. Butler Elite a 24hodinová pokojová služba jsou v ceně.
Výhled: na oceán

Beach House Honeymoon Oceanview One Bedroom Butler Suite - H1BO
Tyto luxusní apartmány Love Nest jsou jako určené pro líbánky. Mají nádherný výhled na ohromující tyrkysový oceán. Tyto soukromé apartmány mají vstupní halu, prostornou ložnici a pohodlný obývací pokoj se stylovým moderním vybavením a vkusně elegantními britskými koloniálními akcenty. Součástí mramorové koupelny je vana pro dva, sprchový kout a vířivá vana. Nachází se jen pár kroků od kerulských vod Emerald Bay, jsou ideálním místem k obdivování nádherného výhledu na oceán s láskou k vašemu životu. Butler Elite a 24hodinová pokojová služba jsou v ceně.
Výhled: na oceán

Beach House Oceanview One Bedroom Butler Suite - 1BO
Mají krásnou polohu u pláže. Tyto luxusní apartmány Love Nest mají ohromující výhled na tyrkysový oceán a nabízejí neuvěřitelně romantický pobyt. Jsou ideální pro hosty, kteří hledají soukromí. Tyto úchvatné apartmány mají vstupní halu, prostornou ložnici a pohodlný obývací pokoj se stylovým moderním vybavením a vkusně elegantními britskými koloniálními akcenty. Součástí mramorové koupelny apartmá je vana pro dva, sprchový kout a vířivá vana. Tyto krásné apartmány se nacházejí jen pár kroků od křišťálově čistých cerulejských vod Emerald Bay a nabízejí zařízený soukromý balkon s nádherným výhledem na oceán. Butler Elite a 24hodinová pokojová služba jsou v ceně.
Výhled: na oceán

Beach House One Bedroom Butler Suite - 1B
Radostná klasická elegance, doplněná s jednoduchostí. Tyto ložnice s 1 ložnicí Love Nest Suites nabízejí maximální komfort a současný luxus. Prostorná ložnice a pohodlné posezení s bohatým mahagonovým nábytkem, moderními kamennými podlahami a vkusně elegantními britskými koloniálními akcenty. Součástí mramorové koupelny apartmá je vana pro dva, sprchový kout a vířivá vana. Tyto krásné apartmány se nacházejí jen pár kroků od kosmopolitních vod Emerald Bay a mohou se pochlubit zařízeným soukromým balkonem s výhledem na svěží, tropické zahrady, které si můžete vychutnat s tím, koho milujete. Butler Elite a 24hodinová pokojová služba jsou v ceně.
Výhled : Částečný výhled na oceán, na tropickou zahradu

CLUB LEVEL

Beach House Oceanview Walkout Club Level Junior Suite - WOJ
Tyto překrásné juniorské apartmány jsou navrženy tak, aby představovaly výjimečné výhledy na oceán. Vycházíte z něho přímo na pláž, od které je kousek také letovisko. S okouzlující atmosférou, která je kosmopolitní, přesto však neformální, jsou tyto ubytovací jednotky zabalené do jemných tlumených tónů. Podlahy z přírodního kamene mají koberce na zakázku, které zdůrazňuje ručně vyřezávaný mahagonový nábytek a akcenty britských kolonií. Nachází se v přízemí, posuvné dveře skleněné s bílými okenicemi vedou k zařízené soukromé terase, odkud je vstup přímo do svěží tropické zahrady a letoviska. Hostům v této kategorii jsou poskytovány služby Club Sandals.
Výhled: na oceán

Beach House Honeymoon Oceanview Club Level Junior Suite - HJS
Jsou vhodné zejména pro ty, kteří oslavují svou romantickou příležitost, tyto nadrozměrné juniorské apartmány vám umožňují vycházet přímo na pláž, u které se nachází letovisko. S okouzlující atmosférou, která je kosmopolitní, přesto však neformální, jsou tyto ubytovací jednotky zabalené do jemných tlumených tónů. Podlahy z přírodního kamene mají koberce na zakázku, které zdůrazňují ručně vyřezávané mahagonové nábytek a britské koloniální prvky. Nachází se v přízemí, posuvné dveře se skleněnými okny a s bílými okenicemi vedou k zařízené soukromé terase s přímou cestou do svěží tropické zahrady a letoviska. Hostům v této kategorii jsou poskytovány služby Club Sandals.
Výhled: na oceán

Beach House Oceanview Club Level Junior Suite - OJ
S okouzlujícím výhledem na tyrkysově modré moře, každé nadstandardní apartmá typu junior je model luxusu na Bahamách, zaplněné tóny a jemnými texturami. Okna od podlahy ke stropu, které jsou ohraničeny okenicemi, zasahují do apartmá s přirozeným světlem a nádherným výhledem . Podlahy z přírodního kamene jsou pokryty koberci na zakázku a ručně vyřezávaným mahagonovým nábytkem s několika vzácnými britskými koloniálními květy. Tyto apartmány se nacházejí ve druhém patře, jen kousek pěšky od pláže a nabízejí zařízený soukromý balkon s výhledem na moře, svěží tropické zahrady a letovisko. Hostům v těchto ubytovacích zařízeních jsou poskytovány služby Club Sandals.
Výhled: na oceán

Beach House Club Junior Suite - HJ
Sofistikovaná svatyně, každé nadstandardní apartmá typu Junior je modelem současného luxusu, plné oken od podlahy až ke stropu, které odkrývají krásnou krajinu venku. Podlahy z přírodního kamene mají koberce na zakázku, které zdůrazňují ručně vyřezávaný mahagonový nábytek, žaluzie rostlin a britské koloniální doteky. Tyto juniorské apartmány se nacházejí ve druhém a třetím patře, jen pár kroků od pláže Emerald Bay. Posuvné dveře ze skla se otevírají na zařízený soukromý balkon nebo terasu s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají exkluzivní služby Club Sandals.
Výhled: na tropickou zahradu


Beach House Oceanview Grande Luxe Walkout Club Level Room - WOL
Tyto pokoje jsou s velkolepým výhledem na šumivé moře, jsou na úrovni přízemí a umožní vám otevřít dveře a vycházet přímo do resortu a na nedotčenou pláž. Jsou vkusně zařízené s bohatým mahagonovým nábytkem, podlahami z přírodního kamene a okenicemi. Tyto pokoje vyzařují Bahamskou sofistikovanost. Posuvné skleněné dveře vedou na soukromou, zařízenou terasu s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají také služby Club Sandals.
Výhled: na oceán

Beach House Honeymoon Oceanview Grande Luxe Club Level Room - HOL
Tyto nádherné pokoje nabízejí nádherný výhled na oceán a nabízejí přírodní a luxusní prostředí jen pár kroků od moře. Elegantní mahagonový nábytek a podlahy z přírodního kamene mají nový vzhled v klasickém bahamském stylu s posuvnými skleněnými dveřmi od podlahy až ke stropu a s okenicemi, které odkryjí nádhernou krajinu venku. Tyto pokoje se nacházejí ve druhém a třetím patře, jen pár kroků od šumivé pláže Emerald Bay. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají členství v Club Sandals
Výhled: na oceán

Beach House Oceanview Grande Luxe Club Level Room - OL
Tyto nádherné pokoje mají nádherný výhled na oceán a nabízejí přírodní a luxusní prostředí jen pár kroků od moře. Elegantní mahagonový nábytek a podlahy z přírodního kamene vytvářejí nový vzhled v klasickém bahamském stylu. Mají posuvné skleněné dveře od podlahy ke stropu a okenice, které odkrývají nádhernou krajinu venku. Tyto pokoje se nacházejí ve druhém a třetím patře, jen pár kroků od šumivé pláže Emerald Bay. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají členství v Klubových sandálech.
Výhled: na oceán

Beach House Grande Luxe Walkout Club Level Room - WHL
Tyto pokoje v přízemí, které jsou navrženy pro skutečný ostrovní život, vám umožňují otevřít dveře a vydat se přímo do letovisko, jen pár kroků od nedotčené pláže. Tyto pokoje jsou vybaveny bohatým mahagonovým nábytkem, podlahami z přírodního kamene a okenicemi. Posuvné skleněné dveře vedou na soukromou, zařízenou terasu s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají také služby Club Sandals.
Výhled : na bazén,na tropickou zahradu

Beach House Luxury Club Level Room - HL
S bohatým mahagonovým nábytkem a působivými podlahami z přírodního kamene, vyzařují tyto pokoje vřelý, britský Colonial feel. Skleněné posuvné dveře od podlahy až ke stropu s okenicemi přinášejí krásný výhled ven. Nachází se ve druhém a třetím patře, jen pár kroků od šumivé pláže Emerald Bay, každý pokoj je mimořádný a otevírají se na zařízený soukromý balkon s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hostům v těchto pokojích je poskytována služba Club Sandals.
Výhled: na. bazén, na tropickou zahradu

Stravování

All Inclusive, které zahrnuje snídaně a obědy formou bufetu, večeře a la Carte, nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava

6 tenisových kurtů, stolní tenis, biliár, venkovní šachy, nemotorové vodní sporty (kanoe, kajak, plachtění, windsurfing, šnorchlování, potápění), fitness centrum, plážový volejbal, animační programy. Za poplatek: 18-jamkové golfové hřiště (Greg Norman), lázeňské terapie.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí v Beach House One Bedroom Butler Suite * neomezený golf na hotelovém hřišti * transfer z/na letiště

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Bahamy - Praha ( rádi Vám zajistíme na vyžádání) * cestovní pojištění ( rádi Vám zajistíme na vyžádání) * případný příplatek za přepravu golfových bagů (info v naší CK)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
02.04.202009.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
02.04.202011.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
02.04.202014.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
03.04.202010.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
03.04.202012.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
03.04.202015.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
04.04.202011.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
04.04.202013.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
04.04.202016.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
05.04.202012.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
05.04.202014.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
05.04.202017.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
06.04.202013.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
06.04.202015.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
06.04.202018.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
07.04.202014.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
07.04.202016.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
07.04.202019.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
08.04.202015.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
08.04.202017.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
08.04.202020.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
09.04.202016.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
09.04.202018.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
09.04.202021.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
10.04.202017.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
10.04.202019.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
10.04.202022.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
11.04.202018.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
11.04.202020.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
11.04.202023.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
12.04.202019.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
12.04.202021.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
12.04.202024.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
13.04.202020.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
13.04.202022.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
13.04.202025.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
14.04.202021.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
14.04.202023.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
14.04.202026.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
15.04.202022.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
15.04.202024.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
15.04.202027.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
16.04.202023.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
16.04.202025.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
16.04.202028.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
17.04.202024.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
17.04.202026.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
17.04.202029.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
18.04.202025.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
18.04.202027.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
18.04.202030.04.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
19.04.202026.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
19.04.202028.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
19.04.202001.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
20.04.202027.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
20.04.202029.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
20.04.202002.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
21.04.202028.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
21.04.202030.04.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
21.04.202003.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
22.04.202029.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
22.04.202001.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
22.04.202004.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
23.04.202030.04.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
23.04.202002.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
23.04.202005.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
24.04.202001.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
24.04.202003.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
24.04.202006.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
25.04.202002.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
25.04.202004.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
25.04.202007.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
26.04.202003.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
26.04.202005.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
26.04.202008.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
27.04.202004.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
27.04.202006.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
27.04.202009.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
28.04.202005.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
28.04.202007.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
28.04.202010.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
29.04.202006.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
29.04.202008.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
29.04.202011.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
30.04.202007.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
30.04.202009.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
30.04.202012.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
01.05.202008.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
01.05.202010.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
01.05.202013.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
02.05.202009.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
02.05.202011.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
02.05.202014.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
03.05.202010.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
03.05.202012.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
03.05.202015.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
04.05.202011.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
04.05.202013.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
04.05.202016.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
05.05.202012.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
05.05.202014.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
05.05.202017.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
06.05.202013.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
06.05.202015.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
06.05.202018.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
07.05.202014.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
07.05.202016.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
07.05.202019.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
08.05.202015.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
08.05.202017.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
08.05.202020.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
09.05.202016.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
09.05.202018.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
09.05.202021.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
10.05.202017.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
10.05.202019.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
10.05.202022.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
11.05.202018.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
11.05.202020.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
11.05.202023.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
12.05.202019.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
12.05.202021.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
12.05.202024.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
13.05.202020.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
13.05.202022.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
13.05.202025.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
14.05.202021.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
14.05.202023.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
14.05.202026.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
15.05.202022.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
15.05.202024.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
15.05.202027.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
16.05.202023.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
16.05.202025.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
16.05.202028.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
17.05.202024.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
17.05.202026.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
17.05.202029.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
18.05.202025.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
18.05.202027.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
18.05.202030.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
19.05.202026.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
19.05.202028.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
19.05.202031.05.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
20.05.202027.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
20.05.202029.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
20.05.202001.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
21.05.202028.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
21.05.202030.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
21.05.202002.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
22.05.202029.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
22.05.202031.05.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
22.05.202003.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
23.05.202030.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
23.05.202001.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
23.05.202004.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
24.05.202031.05.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
24.05.202002.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
24.05.202005.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
25.05.202001.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
25.05.202003.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
25.05.202006.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
26.05.202002.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
26.05.202004.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
26.05.202007.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
27.05.202003.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
27.05.202005.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
27.05.202008.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
28.05.202004.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
28.05.202006.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
28.05.202009.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
29.05.202005.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
29.05.202007.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
29.05.202010.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
30.05.202006.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
30.05.202008.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
30.05.202011.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
31.05.202007.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
31.05.202009.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
31.05.202012.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
01.06.202008.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
01.06.202010.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
01.06.202013.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
02.06.202009.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
02.06.202011.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
02.06.202014.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
03.06.202010.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
03.06.202012.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
03.06.202015.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
04.06.202011.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
04.06.202013.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
04.06.202016.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
05.06.202012.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
05.06.202014.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
05.06.202017.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
06.06.202013.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
06.06.202015.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
06.06.202018.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
07.06.202014.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
07.06.202016.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
07.06.202019.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
08.06.202015.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
08.06.202017.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
08.06.202020.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
09.06.202016.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
09.06.202018.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
09.06.202021.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
10.06.202017.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
10.06.202019.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
10.06.202022.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
11.06.202018.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
11.06.202020.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
11.06.202023.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
12.06.202019.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
12.06.202021.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
12.06.202024.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
13.06.202020.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
13.06.202022.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
13.06.202025.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
14.06.202021.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
14.06.202023.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
14.06.202026.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
15.06.202022.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
15.06.202024.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
15.06.202027.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
16.06.202023.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
16.06.202025.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
16.06.202028.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
17.06.202024.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
17.06.202026.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
17.06.202029.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
18.06.202025.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
18.06.202027.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
18.06.202030.06.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
19.06.202026.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
19.06.202028.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
19.06.202001.07.202012all inclusiveVlastní   138 490 KčObjednat
20.06.202027.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
20.06.202029.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
21.06.202028.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
21.06.202030.06.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
22.06.202029.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
22.06.202001.07.20209all inclusiveVlastní   103 890 KčObjednat
23.06.202030.06.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
24.06.202001.07.20207all inclusiveVlastní   80 790 KčObjednat
Hřiště v okolí
Ocean Golf Club Bahamas<span class='vzdalenost'>(214 km od hotelu)</span>
Ocean Golf Club Bahamas
(214 km od hotelu)GOLF BAHAMY
The Lucayan Course<span class='vzdalenost'>(424 km od hotelu)</span>
The Lucayan Course
(424 km od hotelu)GOLF BAHAMY
Reef Course & Country Club Bahamas<span class='vzdalenost'>(424 km od hotelu)</span>
Reef Course & Country Club Bahamas
(424 km od hotelu)GOLF BAHAMY
Hotely v okolí
ONE & ONLY OCEAN CLUB - golf *****
ONE & ONLY OCEAN CLUB - golf *****
Bahamy
od 31.590,- Kč
SANDALS EMERALD BAY (pouze pro dospělé) - golf *****
SANDALS EMERALD BAY (pouze pro dospělé) - golf *****
Bahamy
od 80.790,- Kč
GRAND LUCAYAN - golf ****
GRAND LUCAYAN - golf ****
Bahamy
od 81.390,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Greensgate