info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
quellness golf resort bad - furstenhof - golf ****

Golfová dovolená - Německo

quellness golf resort bad - furstenhof - golf ****

Poloha

Hartl Resort je bavorský golfový a lázeňský ráj. Jeho sláva se rozšířila i za hranice Německa a stal se jednou z hlavních golfových lokalit v celé Evropě. Hartl Resort nabízí návštevníkům nejen skvělou golfovou dovolenou, ale i obrovskou škálu výběru z jiných sportovních aktivit. V resortu je k dispozici 5 skvělých 18-ti jamkových hřišť, ideální místo pro golfovou dovolenou v Německu. Fürstenhof je vynikající čtyřhvězdičkový hotel, který patří mezi další hotely Hartl Resortu v Bad Griesbachu.

Vybavení hotelu

Celý hotel disponuje 148 pokoji různých typů. K dispozici je hostům fitness a wellness centrum s řadou služeb. Součástí reostu je také 6 restaurací, které zahrnují hosty pravými kulinářskými požitky přípravou pokrmů vynikající místní i mezinárodní kuchyně.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů od standardních (19m²) až po suity (49m²). Moderní pokoje jsou pohodlné, vybaveny nábytkem ve venkovském stylu. K základnímu vybavení patří koupelna s vanou či sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, TV, minibar, trezor a připojení k internetu. Suity jsou vybaveny také stereo systémem pro poslech Vaší oblíbené hudby.

Sport a zábava

Pokud chcete zůstat v hotelu, můžete. Hotel nabízí širokou škálu dalších sportovních aktivit jako je jóga, pilates, fitness a aerobik. Dále jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, vyjížďky na koních a hlavně bezkonkurenční dětský klub s možností celodenní péče o Vaše děti. Prostorné lázně a bazény v hotelu Ludwig jsou perfektní kulisou pro Váš zasloužený odpočinek. V kosmetickém a wellness centru se můžete také těšit na aplikace, které pohladí vaše smysly.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ BECKENBAUER
Mistrovské hřiště, které již v době svého otevření v roce 2002 získalo titul \„world class\“, navrhl v nivě řeky Rott architekt Bernhard Langer. 18 zajímavých jamek, dokonalé ručně upravované a speciálním zavlažovacím systémem udržované greeny a ferveje, zcela plochý profil hřiště, kamenné zídky, mosty přes potoky i množství vodních překážek určují zvláštní charakter hry, která poskytuje dostatek obtížných situací, ale i šanci dosáhnout úspěchu. Některé jamky par 3 a množství rybníků vyžadují od golfistů přesnost a odvahu. Hřiště nese název podle Franze Beckenbauera.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ BRUNNWEISS
Osmnáctijamkové golfové hřiště Brunnwies má všechny vlastnosti velkého mistrovského hřiště a nezaměnitelný rukopis německé golfové legendy Bernharda Langera . Je náročné, drsné, ale ve většině případů hratelné. Citlivě zasazené do okouzlující venkovské krajiny Rottal, kterému se přezdívá Bavorské Toskánsko, okouzluje svými nádhernými fervejemi, zvlněnými greeny a zajímavým designem. Příjemnou hru pro golfisty všech úrovní ztěžují vzrostlé stromy a nebezpečí vody. Hráčům jsou k dispozici klubové prostory, golfový obchod a 6-ti jamkové golfové hřiště pro děti Chervo Junior.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ LEDERBACH
Mimořádně krásné hřiště Lederbach Vám poskytne úžasné pohledy na okolní krajinu, Bavorský les a městečko Bad Griesbach. Pokud bude příznivé počasí můžete se kochat i výhledem na vrcholky Alp. Hřiště je situováno do náročnější kopcovité krajiny, nenajdete zde žádné ploché jamky a až dokončíte svoji hru, pochopíte proč se jamka č.9 nazývá \\\„infarktovým kopcem\\\“. Posledních 146 metrů na této jamce má převýšení 48 stupňů a patří tak k deseti nejobtížnějším v celém Německu. Za svoje úsílí jsou však hráči bohatě odměněni nádhernými výhledy na okolní panorama a představou své další rány, která poletí daleko a vysoko, jak se budou vracet zpět do údolí. Doporučuje se zapůjčení golfového vozíku, tento resort má největší vozový park v Německu.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ MERCEDES BENZ
Německý golfový šampion Bernhard Langer stojí také za návrhem dalšího mistrovského hřiště – Mercedes-Benz – v oblasti bavorského Bad Griesbachu. Nachází se hned v sousedství golfového hřiště Beckenbauer. Naprosto rovinaté hřiště v údolí říčky Rott s vodními překážkami, vzrostlými stromy a zvlněnými fervejemi vykazuje vyzrálý charakter a scénické kouzlo. 13. jamka je výzvou i pro zkušené hráče, poslední závěrečná jamka pak vyžaduje obtížný přibližující úder nad vodou k zajímavě modelovanému greenu.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ UTTLAU
Vynikající golfové hřiště, které leží v mírně kopcovité krajině kolem stejnojmenné vesničky Uttlau je proslulé náročnými fervejemi a vodními překážkami. Milovníkům golfu nabízí znamenité podmínky pro hru v úchvatném prostředí „Bavorského Toskánska“. Dráha v Uttlau má velmi dobrou pověst náročného hřiště, které v sobě pojí vše, co činí golf atraktivním. Vine se mezi kvetoucími loukami i stínem ovocných stromů a poskytuje nádherné výhledy do okolí. Charakteristické pro toto hřiště je osobitý a pestrý design, 18 různorodých jamek, svažující se ferveje, velké greeny a zrádné vodní překážky, které vyžadují pevnou ruku.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou a počtem green fee * schuttle bus na hřiště a zpět

Cena nezahrnuje:

* dopravu * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 2,80 Eur/os./den - platba v hotelu * buggy - 39,-Eur * E trolley - 15,-Eur


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF NĚMECKO / QUELLNESS GOLF RESORT BAD - FURSTENHOF - GOLF ****


Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Beckenbauer Golf Resort
Beckenbauer Golf Resort
GOLF NĚMECKO
Lederbach Golf Resort
Lederbach Golf Resort
GOLF NĚMECKO
Uttlau Golf Resort
Uttlau Golf Resort
GOLF NĚMECKO
Porsche Golf Course
Porsche Golf Course
GOLF NĚMECKO
Brunnwies Golf Resort
Brunnwies Golf Resort
GOLF NĚMECKO
Hotely v okolí
QUELLNESS GOLF RESORT BAD - FURSTENHOF - GOLF ****
QUELLNESS GOLF RESORT BAD - FURSTENHOF - GOLF ****
Německo
od 12.090,- Kč
QUELLNESS GOLF RESORT BAD - MAXIMILIAN - golf *****
QUELLNESS GOLF RESORT BAD - MAXIMILIAN - golf *****
Německo
od 13.390,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Greensgate