info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
melia marbella banus - golf  ****

Golfová dovolená - Španělsko

melia marbella banus - golf ****

Poloha

Hotel Meliá Marbella stojí v samém srdci přístavu Puerto Banús, 100 metrů od moře. Za několik málo minut lze autem dojet ke golfovému klubu Las Brisas a 45 minut jízdy dělí ubytování od letiště Pabla Ruize Picassa. Toto ubytování se nachází 3 minuty chůze od pláže.

Vybavení hotelu

Luxusní hotel Meliá Banus nabízí 3 venkovní bazény včetně speciálních částí pro děti a volně přístupné wellness centrum se saunou, tureckou lázní a vířivkou.Hlavní venkovní bazén je obklopený zahradami a jeho součástí je vodopád. Přímo na místě mohou hosté hrát tenis nebo stolní tenis a k dispozici je také restaurace podávající jídla formou bufetu. Nechybí ani krytý bazén.

Vybavení pokoje

Hotel Meliá Marbella poskytuje ubytování v pokojích s interaktivní satelitní TV, trezorem, klimatizací/topením (sezonně), soukromým balkonem a výhledem na moře. Pokoje a apartmá jsou prostorné a plné světla. Navržené v moderním středomořském stylu s teplými a světlými barvami, přičemž zde věnují největší pozornost všem detailům, aby byl váš pobyt jedinečný.

Stravování

Snídaně

Cena zahrnuje:

* 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * 4x green fee (1x Marbella Golf + 1x Santa Clara + 1x Los Naranjos + 1x El Paraiso)

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Malaga - Praha * přepravu golfových bagů * transfery z/ na letiště, pronájem automobilu * pojištění léčebných nákladů v zahraničí, golfové připojištění


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Španělsko / MELIA MARBELLA BANUS - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
MARRIOTT´S CLUB SON ANTEM - golf
MARRIOTT´S CLUB SON ANTEM - golf
Španělsko
od 30.290,- Kč
MELIA MARBELLA BANUS - golf
MELIA MARBELLA BANUS - golf
Španělsko
od 24.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz