info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
livada prestige - golf  *****

Golfová dovolená - Slovinsko

livada prestige - golf *****

Poloha

​Tento nově otevřený čtyřposchoďový hotel, leží v samém centru lázní Terme 3000 v Moravských Toplicích.

Vybavení hotelu

 Hotel nabízí nejmodernější wellness a relaxační centrum s vlastním venkovním i krytým bazénem, recepci, několik barů, restauraci, obchod s golfovým vybavením a konferenční místnosti několika velikostí vybavené špičkovou technikou. Unikátem je dostupnost „černé“ termální vody na hotelových pokojích. 

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v následujících typech pokojů:„Classic“ jednolůžkové pokoje – všech 23 pokojů má balkón, klimatizaci, satelitní televizi, přímou telefonní linku, mini bar, trezor, připojení k internetu a sprchu s masážním panelem.„Prestige“ dvoulůžkové pokoje – všech 67 pokojů má balkón, klimatizaci, satelitní televizi, přímou telefonní linku, mini bar, trezor, připojení k internetu a vanu s černou termální i pitnou vodou.Aquapark Terme 3000„Junior“ apartmá – všech 28 apartmá má balkón, malý obývací pokoj, klimatizaci, satelitní televizi, přímou telefonní linku, mini bar, trezor, připojení k internetu, sprchu s masážním panelem a vanu s černou termální i pitnou vodou.„Senior“ apartmá – 4 apartmá mají balkón, obývací pokoj, klimatizaci, satelitní televizi, přímou telefonní linku, mini bar, trezor, připojení k internetu, sprchu s masážním panelem a vanu s černou termální i pitnou vodou.

Sport a zábava

​GolfHřiště Golf Livada obklopuje celý rekreační komplex jako přírodní zelený park a nabízí tak požitek ze hry všem svým hráčům.Od roku 1998 bylo místní hřiště rozšířeno na 18 jamek na cca 55 hektarech. Při výstavě se dbalo na ochranu životního prostředí a zachování místní fauny i flory. Hráči se setkají s několika vodními překážkami, širokými fairway, zajímavě tvarovanými greeny, …Speciální výzvou je jamka č. 9, která je dlouhá skoro 600 m – čímž je také nejdelší slovinskou jamkou! Hřiště Golf Livada se bude líbit jak zkušeným tak začínajícím hráčům.Aquapark Terme 3000Hoteloví hosté mají zdarma neomezený vstup do tohoto aqua centra.

Cena zahrnuje:

* 2-3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí * 2-3x green fee * zdarma parking v hotelové garáži * neomezený vstup do hotelových bazénů. světa saun a fitness centra * neomezený vstup do aquaparku Terme 3000 * využívání "černé" termální vody na hotelovém pokoji * župany a ručníky u hotelových bazénů * turistickou taxu a registrační poplatek

Cena nezahrnuje:

* příplatek za pobyt o víkendu (sdělíme Vám na vyžádání dle aktuálního termínu) * dopravu * pojištění léčebných výloh


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF SLOVINSKO / LIVADA PRESTIGE - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
BLED GOLF & COUNTRY CLUB
BLED GOLF & COUNTRY CLUB
GOLF SLOVINSKO
Hotely v okolí
LIVADA PRESTIGE - golf
LIVADA PRESTIGE - golf
Slovinsko
od 12.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz