info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
grand hotel tremezzo - golf  *****

Golfová dovolená - Itálie

grand hotel tremezzo - golf *****

Poloha

Grand Hotel Tremezzo je jeden z nejstarších hotelů u jezera Como, byl postaven v roce 1910 a machází se přímo na břehu jezera Como, které je symbolem italské pohostinnosti a relaxu. Od mezinárodního letiště Milan-Malpensa je vzdálený 60 minut jízdy.

Vybavení hotelu

hostům je k dispozici venkovní bazén obklopený množstvím stromů a květin, vyhřívaný vnitřní T SPA bazén s protiproudem, bublinkovými sedačkami a vířivkou, unikátní "plovoucí" bazén na jezeře Como, fitness centrum, sauna, tenisový kurt, vodní lyžování na jezeře a sedm golfových hřišť v okolí hotelu.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a/nebo vanou, fénem na vlasy, klimatizací, trezorem, minibarem, TV se satelitem, telefonem, Wifi.

Stravování

Hosté se stravují v jedné z hotelových restaurací, které podávají tradiční italskou kuchyni.

Sport a zábava

Grand Hotel Tremezzo leží nedaleko známého Golf Clubu Menaggio & Cadenabbia a dalších šesti hřišť v okolí. GOLF CLUB MENAGGIO & CADENABBIA Golf Club Menaggio & Cadenabbia je golfový klub s dlouhou historií. Byl založen v roce 1907 čtveřicí britských bankéřů vedených Henry Johnem Myliusem. Původně zde existovalo pouze devítijamkové hřiště, které se ale později rozrostlo na celou osmnáctku. Hřiště je dost těžké. Hlavně kvůli velmi kopcovitému terénu, který i při dobrých ranách na fairway vytváří takové polohy míče, které na driving rangi nikdy nejdou natrénovat. Kopcovitý terén je samozřejmě náročný i na fyzickou kondici. Hru neulehčují ani urostlé stromy, které lemují fairwaye a ani vysoký rough, který míčky doslova požírá. Nejtěžší jamkou je čtyřparová devítka vedoucí přímo do kopce na vyvýšený green. Přesto lze o tomto hřišti prohlásit, že je velmi zábavné, napínavé a hráčům poskytuje úžasné výhledy na okolní hory a jezero Como. GOLF CLUB LA PINETINA Golf Club La Pinetina se nachází daleko od hluku a stresu každodenního městského života. Leží 20 km jižně od města Como a 30 km severně od Milána. Rozkládá se na 70 hektarech italské venkovské krajiny. Zdejší mistrovská osmnáctka snese i tu nejpřísnější kritiku a proto se zde také koná množství významných italských turnajů. Povrch hřiště je hodně zvlněný a kopcovitý a na hráče zde čeká množství překážek. Poskytuje jim však také spoustu nádherných výhledů do všech světových stran - na Monte Rosu, Lombardské Alpy a v jasných dnech i na Apeniny. GOLF CLUB MONTICELLO Golf Club Monticello je krásný golfový resort, který se skládá ze dvou osmnáctijamkových hřišť a který v historii hostil několik ročníků turnaje Italian Open. Na tomto hřišti se v minulosti procházely takové legendy jako např. Seve Ballesteros. Celé hřiště se rozkládá na relativně plochém terénu, který je posázený více než 2000 urostlými stromy. Resort je obklopený horami a do hry vstupují i dvě velká jezera. Zdejší hřiště se jmenují Rosso Course a Blu Course. Blu Course je druhá osmnáctka v resortu, je o něco kratší a užší než její o něco větší sestra Rosso Course. Přesto se ale rozkládá ve stejně malebném parkovém terénu. Pokud se hráči chystají do Monticello Golf Clubu, doporučujeme zahrát si obě dvě osmnáctky a pak si vychutnat lahodné italské těstoviny na terase klubové restaurace. GOLF VILLA D´ESTE Resort se nachází severně od Milána, v kopcích Como na břehu jezera Montorfano. Zdejší hřiště je považováno za nehynoucí klasiku a za opravdový šperk mezi italskými golfovými hřišti. Tato osmnáctka leží v nadmořské výšce 1200 m.n.m. a okolní krajina částečně připomína krajinu ve Skotsku. Hřiště je také lemováno více než 30 000 bříz, kaštanů a kamenných borovic. Od svého založení byla Villa d'Este okamžitě něco více, když se v opulentní klubovně podepsali do VIP knihy hostů králové Belgie, Velké Británie, Řecka nebo Španělska. Villa d'Este Golf Club je považována za jedno z nejtěžších PAR 69 hřišť v Evropě.

Cena zahrnuje:

* 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * 2 green fees

Cena nezahrnuje:

* Letištní přepravu, taxy a poplatky * Pojištění léčebných výloh * Přepravu a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ITÁLIE / GRAND HOTEL TREMEZZO - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Argentario Golf Club
Argentario Golf Club
GOLF ITÁLIE
Argentario Golf Club
Argentario Golf Club
GOLF ITÁLIE
Terme di Saturnia Golf Club
Terme di Saturnia Golf Club
GOLF ITÁLIE
Circolo Golf Bogogno
Circolo Golf Bogogno
GOLF ITÁLIE
Chervo Golf Club San Vigilio
Chervo Golf Club San Vigilio
GOLF ITÁLIE
Albarella Golf Club
Albarella Golf Club
GOLF ITÁLIE
Golf Club Paradiso del Garda
Golf Club Paradiso del Garda
GOLF ITÁLIE
Arzaga Golf Club
Arzaga Golf Club
GOLF ITÁLIE
Franciacorta Golf Course
Franciacorta Golf Course
GOLF ITÁLIE
Garda Golf Country Club
Garda Golf Country Club
GOLF ITÁLIE
CA Degli Ulivi
CA Degli Ulivi
GOLF ITÁLIE
Bogliaco
Bogliaco
GOLF ITÁLIE
Hotely v okolí
VILLA CORTINE PALACE
VILLA CORTINE PALACE
Itálie
od 35.990,- Kč
COSMOPOLITAN GOLF & BEACH RESORT - golf
COSMOPOLITAN GOLF & BEACH RESORT - golf
Itálie
od 14.890,- Kč
CASTELCONTURBIA GOLF HOTEL - golf
CASTELCONTURBIA GOLF HOTEL - golf
Itálie
od 13.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz