info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
furnas boutique hotel  ****

Golfová dovolená - Azory

furnas boutique hotel ****

Poloha

Furnas Boutique hotel se nachází ve městě Furnas na ostrově São Miguel na Azorských ostrovech, v místě úchvatné krásy, kde je největší koncentrace termálních vod v Evropě. Ideální místo k odpočinku, zanechání stresu a připojení se k přírodě. Golfové hřiště Furnas Golf Course je vzdálené 4km.

Stravování

Restaurace Á Terra je místem setkání a synergií. V zemi ohně kombinují produkty země s mořem, vařené v peci na dřevo, v Josperu nebo v kotlích. Od masa, které pochází od místních producentů, až po ryby z trhu a zdejší zeleninu.

Sport a zábava

- Lázeňské a termální prameny s železitou vodou do 40°C - Venkovní termální bazén (v zimě vyhřívaný) - Krytý termální bazén Dynamic - Aktivní tepelný okruh | Masáže - Ošetření těla a obličeje - Reflexologie | Pealing - "Floatbed" - Sprcha a vířivka Vichy - Fitness centrum

Cena zahrnuje:

- 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní - 5x green fee (Furnas nebo Batalha) - asistenci zahraničního partnera při příletu - pronájem vozu kat. C na 7 dní - neomezený počet najetých kilometrů - pojištění vozu CDW, TP - přistavení vozu na letišti

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Azory / FURNAS BOUTIQUE HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
FURNAS BOUTIQUE HOTEL
FURNAS BOUTIQUE HOTEL
Azory
od 38.390,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz