info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the views oasis - golf let  ****

Golfová dovolená - Madeira

the views oasis - golf let ****

Poloha

Tento komfortní hotel se nachází přímo u moře, u plážové promenády Passeio Marítimo a nedaleko oblázkové pláže Reis Magos. Z hotelu je nádherný výhled na ostrovy Desertas a nejvýchodnější část ostrova, Ponta de São Lourenço. Hlavní město Funchal je vzdáleno pouhých 12 km a pouhých 12 km od hlavního města Funchalu, kam Vás několikrát denně za mírný poplatek dopraví hotelový minibus (6 dní v týdnu). Hotel má ideální polohu mezi dvěma golfovými hřišti, které se na ostrově nacházejí.

Vybavení hotelu

V hotelu lze využívat služby recepce 24 hodin, 2 restaurace, 2 bary, venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou, dětské brouzdaliště, vnitřní vyhřívaný sladkovodní bazén (za poplatek s výjimkou hostů, kteří již hotel navštívili opakovaně nebo jsou ubytováni v pokojích superior), jacuzzi, sauny, kadeřnictví, kosmetického centra, masáží, potápěčské školy (za poplatek), dětského koutku, posilovny, putting green, knihovny, hrací místnosti (billiard, šipky a stolní tenis), počítače s bezplatným připojením na internet. V hotelu je nově otevřené Spa centrum "Four Stones". K dispozici jsou zde také 2 kongresové místnosti s kapacitou 270 osob.

Vybavení pokoje

K dispozici je zde celkem 224 pokojů, různých typů. Všechny pokoje jsou vybaveny a zařízeny v moderním stylu s koupelnou/WC, dvoulůžkem, rozkládací pohovkou, varnou konvicí a hrnky, psacím stolem, kabelovou TV, vysoušečem vlasů, klimatizací, balkonem s posezením, minibarem, trezorem (za poplatek).

Stravování

Snídaně nebo polopenze formou bufetu, možnost příplatku nápojů k večeři (2dl vína nebo 1 nealko nápoj nebo 1 pivo a voda)

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 150 mterů po pobřežní promenádě. U pláže jsou také vybudovaná mola, ze kterých jsou schody do moře a pro neplavce či děti je vybetonovanvý pozvolný vstup do moře. Na pláži jsou zdarma sprchy a pár slunečníků. Dále se zde nachází lmístní restaurace s barem s výhledem na moře.

Sport a zábava

Možnost hraní golfu, fitness centrum, sauna, kulečník, šipky, stolní tenis a jiné stolní hry, možnost půjčení kol, minigolf.

Náš názor

Pokud toužíte po klidu a odpočinku v těsné blízkosti šumění vln Atlantického oceánu a máte rádi své pohodlí a komfort bydlení, pak tento hotel čeká právě na Vás…

Cena zahrnuje:

* 7 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí * 3x green fee včetně transferů 1x Palheiro + 2x Santo da Serra * transfer letiště – hotel – letiště * letecká přeprava Praha – Funchal – Praha s leteckou SmartWings včetně letištních poplatků, váha zavazadla 23 Kg * služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:

* ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu vč. připojištění COVID +992,-Kč * příplatek za přepravu golfového bagu pro oba směry +2.500,-Kč * povinný příplatek za novoroční galavečeři +4.490,-Kč * příplatek za jednolůžkový pokoj +9.990,-Kč


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF MADEIRA / THE VIEWS OASIS - GOLF LET


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Palheiro Golf<span class='vzdalenost'>(3 km od hotelu)</span>
Palheiro Golf
(3 km od hotelu)GOLF MADEIRA
Santo da Serra Golf<span class='vzdalenost'>(8 km od hotelu)</span>
Santo da Serra Golf
(8 km od hotelu)GOLF MADEIRA
Porto Santo Golf Course<span class='vzdalenost'>(63 km od hotelu)</span>
Porto Santo Golf Course
(63 km od hotelu)GOLF MADEIRA
Hotely v okolí
CASA VELHA DO PALHEIRO - golf
CASA VELHA DO PALHEIRO - golf
Madeira
od 32.690,- Kč
PORTO BAY SERRA GOLF - golf
PORTO BAY SERRA GOLF - golf
Madeira
od 23.190,- Kč
VILA GALE SANTA CRUZ - golf
VILA GALE SANTA CRUZ - golf
Madeira
od 23.690,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz