info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
dilly welness & golf resort - golf  ****

Golfová dovolená - Windischgarsten

dilly welness & golf resort - golf ****

Poloha

Hotel, zasazený do pohádkové přírody Horního Rakouska, zůstal i po přeměně jeho konceptu prostoru a poskytovaných služeb věrný regionálnímu stylu. Atmosféra domu na venkově v alpském stylu dotvoří dojem idylického pohodlí. Hodně dřeva, množství světla, příjemné barvy a nejmodernější vybavení pokojů na nejvyšší úrovni se postarají o to, abyste se cítili dobře a co nejlépe si odpočinuli. Nedaleko jsou města Linz a Salzburg.

Vybavení hotelu

​V hotelu je klientům k dispozici recepce s trezorem, restaurace, bar a vinárna, výtahy, parkoviště, wellness centrum, úschovna lyží, internet, konferenční místnost a veškeré vybavení pro kongresy. Povolen je také pobyt se čtyřnohým miláčkem.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje i suity  jsou komfortně vybaveny a k dispozici je TV, rádio, telefon, sociální zařízení. Většina pokojů má balkón. Samozřejmostí na pokojích jsou župany, pantofle a osušky určené pro použití v lázeňském centru.​

Stravování

​V tomto hotelu pro vás nebudou jen vařit. Budou Vás hýčkat. Obědvat a večeřet zde můžete v mnohokrát oceňované restauraci s velmi příjemnou atmosférou a přátelskou obsluhou.

Sport a zábava

​K relaxaci je všem klientům určené lázeňské centrum, které na ploše 3000 m² nabízí 13 různých saun a relaxačních místností, saunu v zahradě, solária, 2 vnitřní bazény, 2 vyhřívané venkovní bazény (jeden z nich je otevřený celoročně) a samozřejmě mnoho relaxačních i kosmetických procedur. V blízkém Eldbachu se nachází 18ti jamkové hřiště, které je velmi citlivě zasazeno do místního terénu v oblasti, kterou hráči rádi přezdívají „rakouské Skotsko“. Další 18-ti jamkové hřiště (9 jamek se hraje 2x) se nachází ve Windischgarstenu. Pro pobavení hostů je k dispozici také kulečník, fitness, dětský bazén, stolní tenis, tenisový kurt a volejbalové hřiště.

Náš názor

​Ideální místo pro celé rodiny, které chtějí svou dovolenou relaxovat, hrát golf a úžívat si nádherného místa. Dovolená v hotelu Dilly - to znamená od prvního okamžiku: nechat všední den daleko za sebou a cítit se skvěle!

Cena zahrnuje:

* 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * 2x green fee na golfovém hřišti GC Windischgarsten

Cena nezahrnuje:

* dopravu (vlastní) * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu (zajistíme rádi na požádání)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Windischgarsten / DILLY WELNESS & GOLF RESORT - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
DILLY WELNESS & GOLF RESORT - golf
DILLY WELNESS & GOLF RESORT - golf
Windischgarsten
od 7.490,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz