info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF ŠPANĚLSKO - COSTA BRAVA

Když se řekne Španělsko, je třeba si uvědomit jak veliká tato země vlastně je, a kolik možností nám skýtá pro strávení naší golfové dovolené. Pro lepší orientaci proto budeme hovořit raději o jednotlivých oblastech, které však mají všechny něco společného – krásná a kvalitní golfová hřiště, příjemné klima po celý rok, kvalitní služby evropského standardu a výborné jídlo i pití.

COSTA BRAVA (Barcelona)

Costu Bravu, neboli „divoké pobřeží“ najdeme na severu Španělska a rozkládá se od hranic s Francií po město Blanes, které leží cca 64 km severně od Barcelony. Celé pobřeží je charakteristické svými strmými skalními útesy spadajícími přímo do moře, které spolu se zelenými piniemi a písečnými romantickými plážemi vytvářejí krásné přírodní scenérie.

COSTA BLANCA (Valencia, Alicante)

Costa Blanca začíná být v posledních letech novým favoritem golfové dovolené, a to díky nově vznikajícím mistrovským hřištím, celoročnímu příjemnému počasí (v zimě teplota dosahuje kolem 18°C)

COSTA DEL SOL (Malaga)

Pobřeží Costa del Sol je golfisty přezdíváno Costa del Golf, nebo-li golfové pobřeží, neboť v této oblasti najdete přes 30 golfových hřišť a díky celoročně pěknému počasí se zde dá hrát golf 365 dní v roce. Když byla oblast Andalusie na konci osmdesátých let vyhlášena „zimní golfovou destinací“ dostalo se jí i této nové přezdívky Costa del Golf. Tato oblast je bezpochyby nejoblíbenější golfovou destinací v celé Evropě a návštěvníci zde najdou kromě velmi kvalitních golfových hřišť také vynikající hotelovou infrastrukturu té nejvyšší kvality. Kombinace kvalitních golfových hřišť, slunečného počasí a široké nabídky historických městeček a pitoreskních vesniček bude tou Vaší správnou volbou v každé roční době.

COSTA DE LUZ (Gádiz)

Tato oblast se rozprostírá na jihozápadě Španělska, kolem města Gádiz, které bylo založeno Féničany již před třemi tisíci lety. Na pobřeží Costa de la Luz, neboli pobřeží světla, svítí slunce celých 330 dnů v roce. Najdete zde spoustu velice kvalitních golfových hřišť, takže si užijete nejen historie a odpočinku, ale také sportovních aktivit.

Zájezdy destinace GOLF ŠPANĚLSKO - COSTA BRAVA

Tato destinace nemá žádné zájezdy.

Hřiště destinace GOLF ŠPANĚLSKO - COSTA BRAVA

Golf Platja de Pals
Emporda Golf Club Links
Emporda Golf Club Forest
Golf D´Aro Mas Nou
Peralada Golf Course
Pga Golf Catalunya Stadium Course
Real Club de Golf El Prat
Montanyà golf club
Torremirona Golf Club
Sant Vicenç de Montalt Golf
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz