info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF NĚMECKO

Německo se svými více než 500 golfovými hřišti poskytuje golfistům dostatečný výběr špičkových hřišť s mezinárodním standardem. Golfové areály se rozkládají uprostřed rozmanité přírody, od mořského pobřeží až k alpským vrcholkům. Země golfového velikána Bernharda Langera může nabídnout hřiště, z nichž některá patří k nejkrásnějším v Evropě.

Populární golfovou oblastí v Německu je oblast Mnichova s přibližně 45 golfovými hřišti, dále pobřeží Baltského moře, Garmisch-Parterkirchen, Drážďány nebo okolí lázeňských měst. A tak ať už jste zkušený hráč nebo to s golfem teprve zkoušíte, v Německu najdete dostatek hřišť nejen pro profesionály. Poznáním vynikajících golfových hřišť Německa se vám nabízí také možnost, jak poznat tuto zemi více, jak objevit její přírodní krásy a kouzlo.

BAVORSKO


Věhlasné bavorské lázně Bad Griesbach si získaly pověst golfové Mekky. Podařilo se zde vytvořit zcela unikátní zázemí pro golf s 5 mistrovskými 18-ti jamkovými a třemi 9-ti jamkovými golfovými hřišti, celoročně provozovaným hřištěm Golfodrom určeným těm, kdo chtějí vylepšit svou hru, hřištěm pro začínající golfisty bez handicapu či golfovým hřištěm s výukou výhradně pro děti. Na golfisty čekají různorodá hřiště, od rovinatých s velkým množstvím vodních překážek, přes kopcovitá až k terénům horským, jako Aldiana Golf Course, která je považována za hřiště alpské. Hartl Golf Resort je jediný na světě, který nabízí hned 3 hřiště s designem slavného hráče Bernarda Langera. Kdo hledá v Bavorsku golf v jedinečných podmínkách a v ojedinělé přírodě plné krás, pak by se měl podívat také do okolí Garmisch-Partenkirchenu. Garmisch-Partenkirchen je branou do Alp a asi nejznámějším německým lyžařským střediskem. Městečko s nádhernými výhledy na pohoří a nejvyšší horu Německa Zugspitze však nabízí vynikající zázemí nejen lyžařům, ale také golfistům. Zdejší golfové kluby s tradicí jsou klenotem, vynikají kvalitou a jsou skvělou golfovou příležitostí pro hráče všech úrovní.

Zájezdy destinace GOLF NĚMECKO

QUELLNESS GOLF RESORT BAD - FURSTENHOF - GOLF ****
Německo
od 14.790,- Kč
QUELLNESS GOLF RESORT BAD - MAXIMILIAN - golf *****
Německo
od 16.190,- Kč

Hřiště destinace GOLF NĚMECKO

Brunnwies Golf Resort
Německo
Lederbach Golf Resort
Německo
Beckenbauer Golf Resort
Německo
Uttlau Golf Resort
Německo
Porsche Golf Course
Německo
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz