info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF MADEIRA

Vydejte se s námi na Madeiru, rozkvetlou zahradu uprostřed Atlantického oceánu, která láká celoročně milovníky přírody a aktivního odpočinku. Madeira a Porto Santo, ostrovy „věčného jara“, nabízejí ideální podmínky pro hraní golfu, díky teplotám, které se v průběhu celého roku pohybují kolem příjemných 23 stupňů.

Dva zcela rozdílné ostrovy, tři úchvatná golfová hřiště a pestrá nabídka ubytování, zábavy a odpočinku potěší dozajista každého milovníka golfu. Historii golfu na ostrově Madeira započali, jak také jinak, tři angličtí gentlemani Miles, Leacock a Blandy, kteří zde roku 1937 postavili první devíti jamkové hřiště.

Doby prvopočátků jsou však již dávnou minulostí a dnes si zde můžete užít kvalitní hru na jednom ze dvou hřišť: Palheiro Golf a Santo da Serra, první je osmnácti jamkové, druhé dvacetisedmi jamkové a obě spojuje krásný výhled na okolní krajinu a v současné době je již hotový projekt na osmnácti jamkové hřiště v oblasti Paul do Mar.

Ať si ke hře vyberete jakékoliv hřiště, vždy Vás uchvátí jeho dokonalá upravenost, a pohledy na panenskou přírodu, kde se divoký oceán potkává s nespoutanou krásou věčně rozkvetlého ostrova. Donedávna byl ostrov Porto Santo známý pouze jako místo odpočinku po náročných túrách na Madeiře. To už ale není pravda. V roce 2004 zde totiž bylo otevřeno první golfové hřiště, které svou nespornou kvalitou láká hráče z celého světa. A po hře Vám dozajista přijde vhod devět kilometrů dlouhá písečná pláž, nabízející vykoupání v oceánu, tak odlišné od slavnější Madeiry. Kvalitu místních hřišť dokazuje fakt, že se zde každoročně koná turnaj, který je součástí Evropské tour PGA.

Zájezdy destinace GOLF MADEIRA

PORTO BAY SERRA GOLF - golf ****
Madeira
od 23.190,- Kč
THE VIEWS OASIS - golf let ****
Madeira
od 33.290,- Kč
CASA VELHA DO PALHEIRO - golf *****
Madeira
od 32.690,- Kč
QUINTA SPLENDIDA Wellnes & Botanical Garden - golf ****
Madeira
od 34.690,- Kč
VIDAMAR RESORTS MADEIRA - golf
Madeira
od 33.890,- Kč
VILA GALE SANTA CRUZ - golf ****
Madeira
od 23.690,- Kč
PESTANA PORTO SANTO PREMIUM ALL INCLUSIVE BEACH & SPA RESORT - golf *****
Madeira
od 28.490,- Kč
PORTO SANTA MARIA - golf ****
Madeira
od 18.090,- Kč
THE CLIFF BAY - golf *****
Madeira
od 35.490,- Kč

Hřiště destinace GOLF MADEIRA

Palheiro Golf
Madeira
Porto Santo Golf Course
Madeira
Santo da Serra Golf
Madeira
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz