info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF MAĎARSKO

Přestože Maďarsko nepatří mezi vyhlášené a světově proslulé golfové destinace, dokáže milovníkům tohoto sportu nabídnout řadu krásných golfových hřišť na úrovni. Golf v této středoevropské zemi nemá takovou tradici, jako je tomu například v Portugalsku, Španělsku či Turecku, moderní doba s sebou ovšem přináší nezadržitelný rozvoj i v této oblasti.


Golf se v Maďarsku začal rozvíjet až po roce 1989 a nyní je v této zemi stále populárnější. Celkem se na území Maďarska nachází 9 kvalitních 18 jamkových hřišť, tři šestijamková hřiště a po jednom devítijamkovém a osmijamkovém golfovém hřišti. Další desítky hřišť jsou však v plánu nebo už ve výstavbě. Nová golfová hřiště se budují hlavně v turisticky oblíbených oblastech Maďarska, jako je okolí Balatonu, známých lázeňských měst nebo poblíž velkých měst, jako je Budapešť nebo Székesfehérvár. Také většina z těch již fungujících golfových hřišť se nachází právě v blízkosti metropole Budapešti. Jedno z nejlepších maďarských golfových hřišť najdete v lázeňském městě Bükfürdő.


Do Maďarska se většinou nejezdí primárně pouze za golfem, pobyty bývají spojeny s wellness a zpestřeny třeba degustací světoznámých maďarských vín. Navíc se v tomto směru může Maďarsko pochlubit také velmi příznivými cenami.

Zájezdy destinace GOLF MAĎARSKO

GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA ****
Maďarsko
od 15.390,- Kč
ZALA SPRINGS GOLF RESORT *****
Maďarsko
od 12.690,- Kč

Hřiště destinace GOLF MAĎARSKO

Royal Balaton Golf & Yacht Club
Maďarsko
Greenfield Golf
Maďarsko
European Lakes Golf & Country Club
Maďarsko
Zala Springs
Maďarsko
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz