info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF KOSTARIKA

Kostarika je země ve střední Americe kde na severu sousedí s Nikaraguou a na jihu s Panamou. Z jedná strany je obklopena Tichým oceánem a ze strany druhé Karibským mořem. Kostarika sice není země kam se můžete vydat za kulturou a památkami, ale za to vám dokáže nabídnout nádhernou panenskou přírodu, které se váží všichni místní lidé. Kostarika je údajně Švýcarsko Střední Ameriky a v překladu znamená bohaté pobřeží, což se na tuto zemi naprosto dokonale hodí. Zdejším úředním jazykem je Španělština, ale na turistických místech se domluvíte i anglicky. Stejně jako místní měnou je kostarický colón, ale jsou místa kde můžete pohodlně platit i americkými dolary. Vždy je ale dobré mít u sebe místní měnu.

Kostarika se nachází v tropickém i subtropickém pásu a tak jak je zvykem se i zde střída období sucha a období dešťů. Od května do listopadu je období dešťů, které se nazývá Invierno, tedy zima a zbytek roku je období sucha, které se nazývá Verano (léto). Průměrné roční teploty se zde pohybují od 15 až do 32 stupňů, v závislosti na ročním období a poloze. U pobřeží bývají teploty z pravidla vyšší než ve vnitrozemí. Ve vyšších nadmořských výškách (nad 3000 m ) se teploty pohybují okolo 10 stupňů.

Kostarika je také úžasnou zemí pro golfisty. Golf zde sice není tolik rozšířeným sportem, ale hřiště se zde stavějí velmi rychle a tak určit přesný počet hřišť je téměř nemožné. Avšak díky tomu budete velmi mile překvapeni. Hřiště nejsou přeplněné a jsou krásně zasazené do zdejší jinak nedotčené přírody, že při hře zde budete mít pocit, že hřiště je jen vaše.

Zájezdy destinace GOLF KOSTARIKA

Tato destinace nemá žádné zájezdy.

Hřiště destinace GOLF KOSTARIKA

Ocean Course at Peninsula Papagayo
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Greensgate