info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF BRAZÍLIE

Fotbal se zrodil v Anglii, golf ve Skotsku, ale teprve v Brazílii se obojímu dostalo náležitého zacházení. Zatímco k fotbalu se přidalo brazilské kouzelnictví a švih, golf povýšily na umění magické scenérie brazilské přírody. Díky svému švihu a lehkosti se golf záhy dostal do popředí zájmu médií i veřejnosti a rychle stoupal i počet a kvalita hřišť. Díky tomu je Brazílie v současnosti schopná hostit i velké mezinárodní turnaje a zapojit se do světového okruhu.

Golf se dostal do Brazílie v 19. století díky britským a skotským inženýrům, kteří zde stavěli železnici. Podařilo se jim přesvědčit benediktýnské mnichy, aby věnovali část klášterního pozemku na výstavbu prvního golfového hřiště v zemi.

Najdete zde přes 100 certifikovaných hřišť, z nichž některé navrhli přední světoví architekti. Většina z nich je součástí velkých hotelových komplexů. V této zemi je dnes kolem 15 tisíc golfistů. Každá další hra na jednom z brazilských hřišť Vás jen utvrdí v prvním dojmu: hrát golf v Brazílii je především díky nádherné přírodě neopakovatelným zážitkem.

Zájezdy destinace GOLF BRAZÍLIE

Tato destinace nemá žádné zájezdy.

Hřiště destinace GOLF BRAZÍLIE

BÚZIOS GOLF CLUB & RESORT
FRADE GOLF COURSE
AQUIRAZ RIVIERA GOLF COURSE
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz