+420 602 552 624
GOLF AZORSKÉ OSTROVY

Dvě hodiny letu od Lisabonu leží v Atlantiku souostroví Azorské ostrovy, které jsou proslulé svou úžasnou krajinou a bohatou flórou a staly se v současné době oblíbeným cílem výletníků, kteří milují procházky, golf a chtějí se odpoutat od každodenních starostí.

Ostrovy se rozkládají v délce 650 kilometrů a vzkvétaly díky vzdálené poloze v Atlantiku. Bujná vegetace s exotickými květinami, tropické ovoce, různorodá krajina, fascinující podvodní svět, pohostinní lidé, jakož i tradice vyznávající souostroví s jejich vulkanickou činností.

Teplota na ostrovech je celoročně subtropická, neboť tato oblast je ovlivňována Golfským proudem. Nejsou tu velké teplotní výkyvy, v létě se teplota pohybuje kolem 23°C a v zimě klesá k 15°C. Ani teplota vody nepodléhá větším změnám, osciluje mezi 17°C a 24°C.

Jelikož Azory mají jen několik pláží, nestálé a často vlhké podnebí, unikly masové turistice a jsou ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat zelené hory poseté modrými hortenziemi a odpočinout si v klidných přístavech.

Celoroční mírné klima umožňuje hráčům golfu provozovat tento sport celoročně. Na Azorských ostrovech najdete 3 golfová hřiště : 2 hřiště na ostrově Sao Miquel a 1 hřiště na ostrově Terceira. V současné době se ještě buduje golfové hřiště na ostrově Pico přímo pod vulkánem.

Zájezdy destinace GOLF AZORSKÉ OSTROVY

Tato destinace nemá žádné zájezdy.

Hřiště destinace GOLF AZORSKÉ OSTROVY

Terceira Golf Course
Furnas Golf Course
Batalha Golf Course
Chci dostávat informace o golfových zájezdech